biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Akumulatory do aparatów

Akumulator do aparatu – obowiązkowe akcesorium każdego fotografa. Nie ma zdjęć bez aparatu, ale nie ma też zdjęć bez zasilającego go drobiazgu. Akumulator do aparatu, bo o nim mowa, jest sercem urządzenia. Dostarcza energię niezbędną do poprawnego działania. Zdarza się jednak, że podczas długiego fotografowania bądź korzystania z funkcji zużywających energię szybciej (np. trybu Live View, kręcenia filmów) akumulator do aparatu się wyczerpie. W takiej sytuacji możemy skorzystać z powerbanku lub ładowarki, co jednak zakłada przerwanie sesji na czas ładowania. Warto mieć co najmniej jeden akumulator do aparatu w zapasie, zwłaszcza podczas wykonywania zdjęć w plenerze lub podróży.

Oryginalny akumulator do aparatu Canon, Nikon, Olympus, a może zamiennik?

W Fotoformie znajdziesz zarówno oryginalne akumulatory do aparatu Nikon, Canon, Sony i innych znanych marek, jak również zamienniki: akumulatory do aparatu Newell, Hahnel, Pantona, Jupio i wiele więcej. Są to akumulatory dedykowane, a więc kompatybilne tylko z wybranymi modelami aparatów – koniecznie czytaj specyfikacje! Oferujemy przykładowo oryginalny akumulator Olympus BLH-1 do E-M1 Mark II, oryginalny akumulator do aparatów Nikon z serii D (D50, D70, D70s itd.), zamienny akumulator do aparatów Fujifilm marki Newell, zamienny akumulator do aparatów Pentax marki Newell. Niektóre akumulatory do aparatu są w rzeczywistości adapterami, które dopasowują do aparatu akumulatory o właściwej mocy, lecz niewłaściwej budowie. Przykład to adapter PANASONIC R20-AA, który przemienia baterię AA w D (dostępny jest także model C).

Akumulatory do aparatu – cechy

Oczywiście każdy akumulator do aparatu może mieć inne cechy. Tu jednak skupiliśmy się na ukazaniu cech powtarzalnych i podzielanych przez baterie różnych producentów. W przypadku zmienników bardzo ważna jest jakość ogniw. Zamienne akumulatory do aparatu powinny być bezpieczne, m.in. wykluczające przegrzanie i przeładowanie. Muszą odpowiadać użyteczności oryginału i zapewniać równie długą pracę. Zamienne i oryginalne akumulatory do aparatu mają gwarancję producenta, np. 1 rok lub 2 lata. Większa pojemność akumulatora (mAh) umożliwia wykonanie większej liczby zdjęć.

Promocje i nowości w Fotoformie

 

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium