fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Kamery Sony

Kamery wysokiej jakości sprawdzą się, zarówno osobom całkowicie początkującym, jak i tym, którzy mają już doświadczenie w tej kwestii i potrzebują sprzętu, który spełni ich wymagania w najwyższym stopniu. W tym przypadku, z całą pewnością doskonałym wyborem będzie, chociażby kamera Sony 4K. Jakość w jakiej nagrywa, jest nieporównywalna do żadnego innego sprzętu, dzięki czemu sprawdzi się na każdym poziomie zainteresowanie realizacją filmów.

Najlepsza kamera do nagrywania Sony

Jeśli chodzi o kamery marki Sony, ich wybór jest naprawdę ogromny, dzięki czemu coś dla siebie znajdzie nawet najbardziej wymagająca osoba. Doskonałym wyborem będzie najnowsza i profesjonalna kamera do nagrywania Sony, która posiada innowacyjną technikę przechwytywania światła. Dzięki temu można uzyskać wyraźny i jasny efekt nawet w pomieszczeniach ze słabym oświetleniem. Możliwe jest także samodzielne rozszerzenie ISO, dzięki czemu obraz będzie jeszcze jaśniejszy. Jak najbardziej możliwe jest również nagrywanie w rozdzielczości 4K, która uznawana jest za rozdzielczość kinową, ponieważ doskonale prezentuje się nawet na dużym ekranie.

Kamera Sony profesjonalna i funkcja śledzenia AF

Proponowana kamera Sony profesjonalna posiada również nowoczesną i niezastąpioną funkcję śledzenie AF. Na czym ona polega? Jest to funkcja, która umożliwia podążanie za danym obiektem nawet w całym kadrze. Jest to bardzo przydatne na przykład podczas filmowania osób. Oczywiście również w tym przypadku całość rejestrowana jest w rozdzielczości 4K i posiada niepowtarzalną głębię.

Kamera Sony 4K i dodatki, w jakie warto inwestować

Choć kamera Sony 4K to doskonały sprzęt sam w sobie, z całą pewnością warto pamiętać również o tym, że warto inwestować w wysokiej jakości dodatki, które również świetnie sprawdzają się podczas nagrywania. Mowa na przykład o obiektywach. Sony są kompatybilne z wieloma obiektywami, z czego każdy z nich oczywiście pełni inną funkcję. Obiektywy Sony z mocowaniem typu E umożliwiają szybki i płynny autofokus. Dodatkowo poprawiona zostaje płynność i dokładność systemu AF, dzięki czemu aparat nie działa z opóźnieniem i nie zacina się podczas najważniejszych scen. Każdy profesjonalista powinien posiadać wymienne obiektywy, które przydają się w zależności od sytuacji. Dzięki temu praca będzie zdecydowanie ułatwiona, a jej efekty zawsze będą zachwycać, niezależnie czy będzie to film na małym, czy dużym ekranie.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium