biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Czytniki kart pamięci

Czytniki kart pamięci pełnią bardzo ważną funkcję. Zwłaszcza w fotografii, kiedy do regularne zgrywanie fotografii oraz ich przechowywanie jest szczególnie istotne. Podczas sesji często zdarza się, że jest ich tak wiele, że na bieżąco muszą być one zgrywane i przechowywane. Oprócz tego naturalnie czytnik kart pamięci będzie istotny w przypadku tabletów, kamer, czy telefonów komórkowych. Dane kodowane mogą być na różnych rodzajach czytników. To dlatego tak ważne jest to, aby posiadać czytniki kart, na których się pracuje.

Dobrej jakości czytnik kart sd

Jedną z najpopularniejszych używanych kart, jest właśnie karta sd. To z tego powodu warto zainwestować w dobrej jakości czytnik kart sd. Kiedy wykorzystywane są te karty? Bardzo często w telefonach komórkowych, jako pamięć zewnętrzna, ale także w przypadku tabletów, czy aparatów fotograficznych. Czytniki karty sd pozwalają na szybkie zgranie zapisanych tam treści na dowolny sprzęt, najczęściej komputer, czy laptop. W tym przypadku warto wiedzieć, jaki powinien być dobrej jakości czytnik przeznaczony do kart sd. Przede wszystkim szybki, czyli taki, który posiada zwiększoną prędkość odczytu, a także taki, który łączy się z wybranym sprzętem za pośrednictwem WIFI. Ten wariant jest coraz chętniej wybierany.

Czytnik kart cf. Czym są karty cf?

Karta cf to nic innego, jak karta CompactFlash, która wykorzystywana jest w przypadku aparatów fotograficznych. W tej chwili jest to także jeden z popularniejszych i łatwiej dostępnych nośników. To dlatego każdy fotograf powinien zainwestować w dobrej jakości czytnik kart cf, co znacząco ułatwi jego codzienną pracę. Karty cf dodatkowo oferują jedną z najszybszych prędkości czytania danych, co przez wielu cały czas czyni ich bezkonkurencyjnymi. Dostępne są także w dużych pojemnościach, co umożliwia wykonywanie wielu zdjęć lub realizację filmów i pomieszczenie wszystkiego na jednej karcie.

Czytnik kart sd usb 3.0 dla osób, które potrzebują dużej pamięci

Czytnik kart sd usb 3.0, z całą pewnością sprawdzi się wśród osób, które pracują na kartach o naprawdę sporej pojemności. Ten czytnik działa bowiem na zasadzie usb. Dzięki temu są niezwykle uniwersalne i tym samym świetnie komunikują się, zarówno z komputerami, jak i laptopami. Atutem jest to, iż zdecydować się można na czytnik usb, który posiada więcej niż jedno wejście. Dzięki niemu można zgrywać kilka rzeczy jednocześnie, a prędkość i jakość działania przez cały czas pozostanie bez zmian, co umożliwia efektowną pracę.

Promocje i nowości w Fotoformie

 

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium