fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Sony E

Oryginalne obiektywy Sony E

W niniejszej kategorii znajdziesz oryginalne obiektywy Sony E, które wykorzystasz w różnych rodzajach fotografii, m.in. portretowej, makrofotografii. Zapewniają możliwość ręcznego, bardzo precyzyjnego ustawiania ostrości. Obiektywy Sony E przeznaczone są do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E. Są odporne na wilgoć i pył – doskonale sprawdzą się w plenerze. Ciche i precyzyjne nastawianie ostrości z silnikiem liniowym sprawia, że obiektywy Sony E uchwycą płochliwe zwierzę w naturalnym środowisku. Dokładną specyfikę poznasz po kliknięciu wybranego obiektywu.Obiektywy Sony E – zamienniki

Poza oryginałami oferujemy zamienne obiektywy Sony E wytwarzane przez mniej popularne marki. Mamy odpowiedniki producentów takich jak Tamron, Sigma, Sirui, Zeiss. Mimo iż nieoryginalne, zamienne obiektywy Sony E podzielają funkcjonalność pierwowzorów. Są w pełni kompatybilne z aparatami Sony, trwałe i wydajne. Przysługują się w portretach, ale także fotografii krajobrazowej i przyrodniczej. Obiektywy Sony E w wariantach zamiennych mają opcje takie jak kontrolowanie zniekształcenia i aberracji sferycznych dla uzyskania większej ostrości i dokładniejszego renderowania, doskonały kontrast i wierność kolorów.

Zamów obiektyw Sony E w Fotoformie

Oferujemy obiektywy Sony E w konkurencyjnych cenach. Mamy tradycyjne obiektywy, jak również teleobiektywy z uchwytem i mocowaniem statywowym. Zastąpienie plastikowej osłony przeciwsłonecznej wzmocnioną włóknami węglowymi sprawia, że wybrane obiektywy Sony E są lżejsze od plastikowych. Szkło FLD o ultraniskiej dyspersji zapewnia wydajność na najwyższym poziomie, z kolei SLD minimalizuje aberracje chromatyczne. Przeczytaj specyfikacje konkretnych modeli, żeby poznać je lepiej.

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium