biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Kamera cyfrowa Sony FDR-AX700

Kod produktu: 4548736068568
ID produktu: 1756
3.4125
Czytaj opinie
Cena: 7 349,00 zł 7349.00
Producent: Sony
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł

Opis produktu

 

Kamera cyfrowa Sony FDR-AX700

Nagraj dokładnie to, co widzisz, w sposób odpowiadający Tobie

Pokaż rzeczywistość tak, jak ją widzisz – w realistycznych obrazach 4K HDR (HLG) – korzystając z przetwornika obrazu Exmor RS® „stacked CMOS” typu 1,0. Niezrównane możliwości systemu Fast Hybrid AF sprawiają, że autofokus i śledzenie ostrości są niezwykle precyzyjne, czułe i niezawodne, co umożliwi Ci uchwycenie najwspanialszych ulotnych momentów. Mając tak profesjonalne funkcje w zasięgu ręki, nie musisz liczyć się z żadnymi ograniczeniami i możesz realizować swoje najśmielsze filmowe aspiracje za pomocą kamery Handycam®.

Jakość filmu 4K HDR (HLG)

Technologia HDR pozwala w pełni wykorzystać wyjątkową jakość obrazów w wysokiej rozdzielczości 4K. To rewolucja wizualna, która ujawnia poziom koloru i jasności o dużo większym zakresie. Kamera Sony FDR-AX700 obsługuje format Hybrid Log-Gamma (HLG), więc można oglądać nakręcony materiał HDR bez dodatkowego przetwarzania. Wystarczy użyć kabla USB i podłączyć kamerę do kompatybilnego telewizora Sony obsługującego format HLG.

Format XAVC S do zapisu obrazu o wysokiej przepływności

Format XAVC S służy do nagrywania filmów 4K i HD. Duża przepływność do 100 Mb/s do nagrań o rozdzielczości 4K, i 50 Mb/s do nagrań o rozdzielczości full-HD, zapewnia filmy bogate w szczegóły z minimalnymi zakłóceniami spowodowanymi kompresją. Możliwość nagrywania z przepływnością 100 Mb/s nawet przy najwyższej prędkości 120 kl./s w trybie Full HD pozwala tworzyć wysokiej jakości sekwencje w zwolnionym tempie podczas późniejszego przetwarzania.

Przetwornik obrazu CMOS Exmor RS™ typu 1.0

Duży, wielowarstwowy przetwornik obrazu CMOS typu 1,0 o efektywnej rozdzielczości 14,2 megapiksela zapewnia doskonałe efekty rozmytego tła bokeh i niezwykłą czułość przy przechwytywaniu wysokiej jakości obrazów bez defektów — nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Przetwornik wykorzystuje nawet 273 punkty AF do detekcji fazy, które bardzo dobrze pokrywają około 84% obrazu, dzięki czemu można dokładnie uchwycić obiekty w całym ujęciu.

Wzmocniony procesor obrazu BIONZ X

Wzmocniony procesor obrazu BIONZ X został zoptymalizowany w taki sposób, aby pracować szybciej, przyspieszać łapanie ostrości, umożliwić nagrywanie w rozdzielczości 4K HDR (HLG) i bardzo zwolnionym tempie do 960 /1000(PAL) kl./s.

Obiektyw ZEISS Vario-Sonnar® T*

Specjalnie wykonana optyka ZEISS została idealnie dostrojona do nagrywania w 4K. Dzięki asferycznym soczewkom ze szkła (AA) i ED, pozwala uchwycić najmniejsze szczegóły. Szeroki kąt 29 mm umożliwia nagrywanie ogromnych krajobrazów, a zoom optyczny 12x i Clear Image 24x pozwala na uzyskanie dobrego zbliżenia.

System AF pokrywający rozległą strefę

Punkty AF do detekcji fazy (do 273) pokrywają około 84% kadru. Powoduje to, że obszar AF w kamerze Sony FDR-AX700 jest na tyle szeroki i gęsty, by rejestrować szybko poruszające się obiekty, na których z reguły trudno jest ustawić ostrość na obszarze całego kadru.

Szybki autofokus

System Fast Hybrid AF umożliwia odczyt danych z dużego obszaru objętego autofokusem. Używa do tego czujnika detekcji fazy AF. W tym czasie wzmocniony procesor obrazu BIONZ X błyskawicznie przetwarza dane, aby śledzenie szybko poruszających się obiektów z użyciem funkcji AF było precyzyjne.

Precyzyjne śledzenie obiektów

Sony osiągnęło optymalizację wydajności funkcji śledzenia obiektów, łącząc szybkie odczytywanie danych z ich przetwarzaniem. Dodano nowy algorytm stworzony specjalnie na potrzeby filmów. Gdy kamera ustawi ostrość, szeroki zakres AF pomaga ją trwale i precyzyjnie utrzymać. [1] SZEROKI [2] WĄSKI

Regulowany zakres głębokości śledzenia AF

Można ostawić głębię śledzenia AF w zakresie od 1 do 5 — 1 to najwęższe ustawienie do mało dynamicznych scen, a 5 to najszersze ustawienie do nagrywania dynamicznego ruchu. To pozwala wykorzystać różne sposoby śledzenia obiektów zgodnie z zamiarem twórcy, ruchem obiektów i warunkami nagrywania.

Regulowana czułość zmiany ostrości między obiektami

Dostępne jest pięć stopni czułości zmiany obiektu AF. Ustawienie RESPONSIVE umożliwia kamerze szybką zmianę między wieloma obiektami lub punktami skupienia. Ustawienie LOCKED ON pozwala utrzymać uwagę na jednym obiekcie.

Wskazywanie i regulacja obszaru AF

Dzięki ramkom detekcji fazy AF wokół obiektów można z łatwością śledzić obiekty, które mają być wyostrzone. Przeskakiwanie pomiędzy punktami ostrości jest również płynne — aby to zrobić, wystarczy dotknąć ekranu.

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot™ (tryb aktywny)

Kamera Sony FDR-AX700 wyposażona jest w optyczny stabilizator obrazu SteadyShot™(tryb aktywny), który umożliwia nagrywanie stabilnych i pięknych ujęć.

Panel dotykowy Extra Fine LCD

3,5 calowy ekran LCD Extra Fine LCD kamery Sony FDR-AX700 umożliwia podgląd obrazów w rozdzielczości około 1555 tys. punktów, więc jest bardzo wygodny dla oka. Odtwarza ruchome obrazy, zachowując delikatną gradację szczegółów, co umożliwia dokładne skupienie uwagi na obiektach w kadrze. Ponadto panel dotykowy pozwala na łatwy wybór punktu ostrości.

Profesjonalna obsługa menu

 

Zaadaptowany z profesjonalnych kamer Sony dostęp do menu jest szybki i sprawny dzięki temu, że nie ma w nim wielu podkategorii. Menu kamery Sony FDR-AX700 jest półprzeźroczyste i jest wyświetlane na podglądzie obrazu, więc można wygodnie zmieniać i sprawdzać ustawienia podczas nagrywania.

Wizjer OLED TruFinder™ o wysokiej precyzji

Elektroniczny wizjer OLED Tru-Finder o rozdzielczości 2359 tys. punktów bardzo precyzyjnie odwzorowuje obrazy i wiernie oddaje kolory. Elektroniczny wizjer o wysokim kontraście (EVF) to łatwy i pewny sposób na sprawdzanie kompozycji, ujęcia i podglądu materiału, nawet przy jasnym świetle słonecznym.

Wbudowane filtry ND

Aby dostosować ilość światła wpadającego do obiektywu kamery Sony FDR-AX700, wybierz jeden z pośród kilku filtrów ND. Dzięki nim użytkownik może precyzyjnie sterować czasem migawki lub otworem przysłony w celu uzyskania twórczego efektu. W połączeniu z dużymi wymiarami przetwornika obrazu pozwala to na uzyskanie pięknego, miękko rozmytego tła — bez skracania czasu migawki nawet przy zdjęciach w pełnym słońcu.

Pokrętło ręcznej regulacji

Umieszczone z boku kamery Sony FDR-AX700 pokrętło i przyciski ręcznej regulacji umożliwiają szybkie nastawianie przysłony, wzmocnienia/czułości ISO i czasu migawki.

Pierścień na obiektywie

Umieszczony na obiektywie kamery Sony FDR-AX700 pierścień o zwiększonej głębokości służy do płynnego i naturalnego nastawiania ostrości lub zoomu — zależnie od trybu wybranego przełącznikiem.

Duża kołyskowa dźwignia zoomu

Duża, kołyskowa dźwignia zoomu daje pełną kontrolę nad zakresem ogniskowych i zasięgiem zoomu. Możesz przybliżać tak wolno lub tak szybko, jak chcesz, a za każdym razem uzyskasz doskonałe efekty.

Dwa gniazda

Gniazda na karty pamięci Dual SD i SD/Memory Stick™ umożliwiają nagrywanie jednoczesne i naprzemienne. Tryb naprzemienny jest przydatny, jeśli długie nagrania nie mieszczą się na jednej karcie. Tryb równoczesnego nagrywania tworzy kopię zapasową. Ma to na celu zwiększenie elastyczności podczas pracy z klientem lub podczas produkcji.

Wyprofilowany uchwyt

Uchwyt kamery Sony FDR-AX700 pasuje do dłoni o różnych kształtach. Dzięki temu nagrywanie z ręki jest stabilne — nawet podczas długich dni zdjęciowych lub w trudnych warunkach.

Wysoka jakość wyjścia dzięki złączu 4K HDMI

Złącze HDMI w kamerze Sony FDR-AX700 umożliwia przesyłanie czystego obrazu 4K do monitorów, zewnętrznych nagrywarek lub telewizorów. Pełnych rozmiarów złącze HDMI typu A ogranicza obciążenie kabla, zniszczenia i prawdopodobieństwo rozłączenia przez przypadek.

Port LANC

Aby umożliwić zdalne sterowanie, kamerę Sony FDR-AX700 można podłączyć przez port LANC (wbudowany) do kompatybilnego akcesorium.

Wysoce kompatybilna stopka Multi-Interface (MI)

Stopka MI jest zgodna w wieloma akcesoriami ogólnego zastosowania, więc jeszcze bardziej rozszerza możliwości kamery w zakresie nagrywania w różnych sytuacjach.

Profile obrazu

Lista ustawień profilu obrazu ma dziesięć pozycji i można je dostosować. Dzięki temu, aby ujęcia spełniały wymagania postprodukcji, można je edytować i wprowadzać w nich poprawki. Aby usprawnić nagrywanie, ustawienia gammy, gradacji i przestrzeni barw można zapisać i przywołać w dowolnym momencie.

Ustawienia S-Gamut i S-Log

Ustawienia S-Gamut i S-Log umożliwiają kręcenie bardziej ekspresyjnych filmów za sprawą korekcji kolorów w postprodukcji. Gamma S-Log3 i S-Log2 zapewniają szeroki zakres dynamiczny nagrywania (1300%), który umożliwia zminimalizowanie prześwietlania świateł oraz niedoświetlania cieni.

Kod czasowy/ Bity użytkownika

Na wymagania profesjonalnych przepływów pracy i edycji wielu kamer do nagrań można dodać standardową funkcje kodu czasowego SMPTE i bitów użytkownika. Wbudowana funkcja kodu czasowego umożliwia łatwą synchronizację wielu kamer do edycji. Własne, 8-cyfrowe kody bitów użytkownika umożliwiają szybkie indeksowanie i zarządzanie materiałem przy większych projektach.

Nagrywanie proxy

Wbudowana w kamerę Sony FDR-AX700 funkcja nagrywania proxy pozwala przyspieszyć edycję i produkcję. Pliki proxy o niskiej rozdzielczości i pliki wideo w pełnej rozdzielczości 4K są zapisywane równocześnie. Ułatwia to udostępnianie, współpracę online i edycję materiału na mniej wydajnych komputerach.

Funkcja zebry

Funkcja zebry wskazuje obszary o zbyt wysokiej ekspozycji, wyświetlając wyraźne paski w podglądzie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna przy nagrywaniu z ustawieniami S-log gamma, kiedy trudno jest precyzyjnie określić ekspozycję. Poziom można ustawić i dzięki temu odnaleźć idealną wartość ekspozycji do wszystkiego — od karnacji skóry po słoneczne krajobrazy.

Bardzo zwolnione tempo oraz Zwolnione i przyspieszone tempo

Uchwyć upływ czasu w kreatywny sposób. Tryby zapisu w bardzo zwolnionym tempie oraz w zwolnionym i przyspieszonym tempie umożliwiają uchwycenie ruchu w mgnieniu oka — do 960 (NTSC)/1000(PAL) kl./s (40-krotnie zwolnione tempo) lub w sekwencjach poklatkowych zapisywanych w prędkości 1 kl./s do odtwarzania nawet w prędkości naturalnej (60-krotnej).

Współpraca z iMovie i Final Cut Pro X

Produkt jest zgodny z aplikacjami Final Cut Pro X oraz iMovie. 


Dane techniczne:

Przetwornik obrazu

 • Typ przetwornika: Wielowarstwowy przetwornik obrazu CMOS Exmor RS typu 1.0 (13,2 x 8,8 mm)
 • Efektywna liczba pikseli (film): Około 14,2 megapiksela (16:9)1
 • Efektywna liczba pikseli (fotografie): Około 14,2 megapiksela (16:9)/około 12,0 megapiksela (3:2)

Procesor

 • Procesor obrazu: Procesor obrazu BIONZ X

Obiektyw

 • Rodzaj obiektywu: ZEISS Vario-Sonnar T*
 • Średnica filtra: 62 mm
 • Przysłona: F2,8–F4,5
 • Ogniskowa: f = 9,3–111,6 mm
 • Ogniskowa (odpowiednik 35 mm) (filmy): f = 29,0-348,0mm (16:9)1
 • Ogniskowa (odpowiednik 35 mm) (fotografie): f = 29,0–348,0 mm (16:9), f = 32,8-393,6 mm (3:2)
 • Minimalna odległość od obiektu: Około 13/32" (10 mm) (szeroki kąt), około 39 3/8" (1,0 m) (teleobiektyw), Około 1 cm (szeroki kąt), około 100 cm (teleobiektyw)
 • Przysłona listkowa: 7 listków
 • Filtr ND: WYŁ., 1/4, 1/16, 1/64

Zoom

 • Zoom optyczny: 12x
 • Clear Image Zoom: 4K: 18x, HD: 24x
 • Zoom cyfrowy: 192 ×

Wizjer

 • Typ wizjera: Kolorowy wizjer OLED 1,0 cm, odpowiednik rozdzielczości 2359 tys. w kolorze, 296 tys. punktów
 • Pole widzenia: 100%
 • Korekcja dioptryczna: TAK

LCD

 • Typ ekranu: Panoramiczny (16:9) wyświetlacz Xtra Fine LCD™ 8,8 cm (3,5"), 1555 tys. punktów
 • Panel dotykowy: TAK
 • Regulacja jasności: Tak (menu)
 • Wyświetlanie znaczników/siatki: Znacznik
 • Regulacja kąta: Kąt otwarcia: maks. 90°, kąt obrotu: maks. 270°

Stabilizacja obrazu

 • Typ stabilizacji obrazu: Stabilizator obrazu Optical SteadyShot z „aktywnym” trybem (od szerokiego kąta do teleobiektywu)

Ostrość

 • Sposób nastawiania ostrości: Fast Hybrid AF (AF z detekcją fazy/AF z detekcją kontrastu)
 • Pola ostrości: Maksymalnie 273 tys. punktów (AF z detekcją fazy)
 • Szybkość napędu systemu AF: Tak (7 kroków)
 • Ustawienie śledzenia obiektu AF: Tak (głębia śledzenia AF (5 stopni), czułość AF w zakresie zmiany obiektu (5 stopni))
 • Tryb ostrości: Automatyczne/ręczne (panel dotykowy/pokrętło)
 • Strefa wyznaczania ostrości: szeroka, strefowa, środkowa, punktowa z wyborem czujnika
 • Ramki AF z detekcją fazy: Tak (włączanie/wyłączanie)
 • Śledzenie ostrości: TAK
 • Funkcja MF Assist: Funkcja Peaking do szybkiego sprawdzania ujęcia, Powiększony wyświetlacz — precyzyjna ręczna regulacja ostrości (x4/x8)

Ekspozycja

 • Tryb: Auto, Punktowe (panel dotykowy), Ręczne (pokrętło/menu)
 • Tryby pomiaru: Pomiar wielosegmentowy/ pomiar punktowy
 • Kompensacja ekspozycji: Kompensacja ekspozycji (pokrętło/panel dotykowy)
 • Tryb słabego oświetlenia: TAK
 • Automatyczne nastawienie przysłony: F2.8-F11
 • Ręczne sterowanie przesłoną: F2.8-F11
 • Funkcja ręcznego nastawiania ekspozycji: Wyświetlacz z wzorem zebry
 • Kompensacja światła w tle (Backlight): Tak (automatyczne)
 • Regulacja wzmocnienia: Automatyczny/ręczny
 • Ograniczanie automatycznego wzmocnienia (AGC): TAK
 • Minimalne oświetlenie: [NTSC] Tryb Standard: 3 luksy (czas otwarcia migawki 1/60), tryb Low Lux: 1,7 luksa (czas otwarcia migawki 1/30), tryb NightShot: 0 luksów (czas otwarcia migawki 1/60), [PAL] Tryb Standard: 3 luksy (czas otwarcia migawki 1/50), tryb Low Lux: 1,7 luksa (czas otwarcia migawki 1/25), tryb NightShot: 0 luksów (czas otwarcia migawki 1/50)

Czas otwarcia migawki

 • Nastawianie automatyczne: [NTSC] 1/8-1/10000 [PAL] 1/6-1/10000
 • Standardowy: [NTSC] 1/60-1/10000 [PAL] 1/50-1/10000
 • Ręczne sterowanie przesłoną (tryb zdjęć): [NTSC] 1/60-1/10000 [PAL] 1/50-1/10000
 • Ręczne nastawianie czasu migawki: [NTSC] 1/8-1/10000 [PAL] 1/6-1/10000

Balans bieli

 • Tryby balansu bieli: Automatyczny, zapamiętywanie po naciśnięciu (A/B), plener, pomieszczenia, temperatura barowa
 • Kompensacja balansu bieli: Tak (na zewnątrz, -7 do +7, 15 kroków)

Nośnik danych

 • Rodzaj nośnika: XAVC S 4K (100 Mb/s): Karta pamięci SDXC (UHS-I U3), XAVC S 4K (60 Mb/s): Karta pamięci SDXC (klasy 10 lub wyższej), XAVC S HD: Karta pamięci SDXC (klasy 10 lub wyższej), AVCHD, zdjęcie: Memory Stick PRO Duo™ (Mark 2), Memory Stick PRO-HG Duo™, Memory Stick XC-HG Duo™, SD/SDHC/SDXC (klasa 4 lub wyższa)

Nagrywanie

 • Format zapisu (film): Format XAVC S: MPEG4-AVC/H264, XAVC S Proxy: MPEG-4 AVC / H.264, Zgodność z formatem AVCHD 2.0: MPEG4-AVC/H.264
 • Rozdzielczość obrazu filmowego: [NTSC] XAVC S 4K: 3840 × 2160/30p, 24p XAVC S HD: 1920 × 1080/120p, 60p, 30p, 24p AVCHD: 1920 × 1080/60i (FX, FH), 1440 × 1080/60i (LP) XAVC S Proxy: 1280 × 720/60p, 30p, 24p, 640 × 360 60p, 30p, 24p [PAL] XAVC S 4K: 3840 × 2160/25p XAVC S HD: 1920 × 1080/100p, 50p, 25p AVCHD: 1920 × 1080/50i (FX, FH), 1440 × 1080/50i (LP) XAVC S Proxy: 1280 × 720/50p, 25p, 640 × 360/50p, 25p
 • Zwolnione i przyspieszone tempo (S&Q): [NTST] Format nagrywania 4K: 30p, 24p/HD: Liczba klatek na sekundę 60p, 30p, 24p 4K: 1, 2, 4, 8,15, 30 kl./s (liczba klatek na sekundę) HD: 1, 2, 4, 8, 15, 30, 60,120 kl./s [PAL] Format nagrywania 4K: 25p/HD: 50p, 25p (liczba klatek na sekundę 4K: 1, 2, 3, 6, 12, 25 kl./s/ HD: 1, 2, 3, 6, 12, 25, 50, 100 kl./s
 • Bardzo zwolnione tempo (SS): [NTSC] Format nagrywania w HD: Liczba klatek na sekundę 60p, 30p, 24p HD: 240 kl./s, 480 kl./s, 960 kl./s [PAL] Format nagrywania w HD: 50p, 25p, liczba klatek na sekundę w HD: 250 kl./s, 500 kl./s, 1000 kl./s
 • Przepływność filmu (ABR/VBR): XAVC S 4K: Około 100 Mb/s, 60 Mb/s, FN_110, FN_34, XAVC S HD: Około 100 Mb/s (1920 × 1080/120p,100p), 60 Mb/s (1920 × 1080/120p, 100p), 50 Mb/s, 25 Mb/s, 16 Mb/s/45 AVCHD FX: Około 24 Mb/s, FH: Około 17 Mb/s LP: Około 5 Mb/s 45, XAVC S Proxy: Około 9 Mb/s (1280 × 720)/około 3 Mb/s (640 × 360) 45
 • Format zapisu (fotografie): JPEG (DCF 2.0, Exif 2.3, zgodność z MPF Baseline)
 • Profile obrazu: Tak (wył. / PP1–PP10) Parametry: poziom czerni, krzywa gamma (standard, fotografia, Cine1–4, ITU709, ITU709 (800%), S-Log2, S-Log3, HLG, HLG1-3), gamma czerni, zagięcie charakterystyki, tryb koloru (standard, fotografia kino, pro, matryca ITU709, czerń i biel, S-Gamut, S-Gamut3.Cine, S-Gamut3), nasycenie, zmienność koloru, głębia koloru, korekcja barw, kompensacja balansu bieli, szczegółowość, kopiowanie, zerowanie
 • Nagrywanie proxy: TAK
 • Rozmiar fotografii (tryb fotografii): 12,0 megapiksela, 3:2 (4240 × 2824), 14,2 megapiksela, 16:9 (5024 × 2824)

Dźwięk

 • Mikrofon: Wbudowany mikrofon stereofoniczny
 • Format zapisu dźwięku: Dolby Digital 2 kanały stereo, Dolby Digital Stereo Creator, MPEG-4 AAC-LC 2 kanały, MPEG-4 Linear PCM, 2 kanały (48 kHz / 16 bitów)
 • Regulacja czułości mikrofonu: Tak (31steps)
 • Głośnik: Głośnik monofoniczny

Funkcja zaawansowana

 • Tryby tematyczne: Scena nocna, wschlub zachód słońca, ognie sztuczne, krajobraz, portret, reflektory, plaża
 • System podczerwony NightShot: TAK
 • Kod czasowy/bity użytkownika: TAK
 • Inne funkcje: Inteligentna automatyka (portret, niemowlę, spacer, statyw, pod światło, krajobraz, reflektory, zmierzch, makro, słabe światło), Rozpoznawanie twarzy

Odtwarzanie

 • Szybkie odtwarzanie: Około 5x / 10x / 30x / 60x
 • Odtwarzanie w zwolnionym tempie: Do przodu: 1/5 prędkości, do tyłu: 1/2 prędkości

Funkcja łączności bezprzewodowej

 • Wi-Fi®: Tak (zgodność z Wi-Fi®, IEEE 802.11b/g/n (pasmo 2,4 GHz))
 • NFC: Tak (zgodność ze znacznikami NFC Forum typu 3)

Złącze/stopka

 • Stopka akcesoriów: Tak (stopka Multi Interface)
 • Złącze HDMI: Tak (HDMI)
 • Złącze Multi/Micro USB: Tak
 • Zdalny terminal: Stereo mini-mini jack (Φ2,5 mm) wbudowany w terminal Multi/Micro USB Terminal
 • Wyjście STD: Kompozytowe wyjście wideo (przewód AV sprzedawany oddzielnie)
 • Wejście mikrofonu: Stereo mini jack
 • Gniazdo słuchawkowe: Stereo mini jack
 • Gniazdo na kartę pamięci: Gniazdo A: obsługa kart pamięci Memory Stick PRO Duo™ i kart SD/SDHC/SDXC, Gniazdo B: obsługa kart SD/SDHC/SDXC
 • Wejście zasilacza: TAK

Zasilanie

 • Typ baterii / akumulatora: InfoLITHIUM z systemem pomiaru AccuPower (seria V)
 • Pobór mocy (LCD): 4K: 5,1 W
 • Pobór mocy (wizjer): 4K: 4,8 W
 • Zasilanie: 7,4 V (akumulator), 8,4 V (zasilacz sieciowy)
 • Ładowanie w kamerze (czas ładowania dostarczonego akumulatora): Tak (około 2 godz. 50min)

Wymiary i waga

 • Wymiary (szer. x wys. x gł.) (tylko główne urządzenie): Około 116×89,5×196,5 mm (około 121×104×274,5 mm (łącznie z osłoną obiektywu i dużą muszlą oczną))
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.) (z dostarczanym w zestawie akumulatorem): Około 116×89,5×196,5 mm (około 121×104×274,5 mm (łącznie z osłoną obiektywu i dużą muszlą oczną))
 • Waga (tylko jednostka centralna): Około 935 g (łącznie z osłoną obiektywu i dużą muszlą oczną)
 • Waga (z dostarczanym w zestawie akumulatorem): Około 1030 g (NP-FV70A)(dołączona bateria), Około 1080 g (NP-FV100A), Około 1080 g (NP-FV100A016, Około 985 g (NP-FV50A)

Parametry

Karty_pamięci 5192, 5193, 6643, 5194, 6644
Czytniki_kart_pamięci 7092, 5280, 9237, 5195, 6622, 7065, 6650, 5154,
Gwarancje 6078, 6077, 6076
Torby,_plecaki,_walizki 2575, 2038, 1795, 10471, 1798, 10480,
Statywy_i_akcesoria 3484, 3430, 3416, 1094, 3995, 10214, 5965,
Filtry,_pokrywki 2100, 2766, 3200, 2759, 734, 402, 2788, 679, 403, 3216, 688, 2775, 684, 2826,
Audio 465, 1688, 468, 9233, 2047, 9234, 2214, 9130,
Akcesoria_drobne 2362, 2363, 2191, 8064, 5696,

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium