biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Filtry
Producent
Producent
Dostępność Wysyłka w
Wysyłka w
Cena
Cena
  • od
    do

Wyraź swoją kinową stronę!- obiektyw anamorficzny SIRUI 50 mm F1.8 1,33XSfilmuj swoje zdjęcia! - SIRUI 50 mm F1.8 1,33X


W porównaniu z tradycyjnym obiektywem APS-C 50mm nowy obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X powiększa pole widzenia w poziomie do 33%, aby uzyskać odpowiednik FOV obiektywu APS-C 37,5 mm. Niedrogi i trwały obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X z aluminiową obudową jest wytrzymały, a jednocześnie lekki, aby tworzyć kinowe ujęcia panoramiczne.


Filmy Dynamic Cinematic 2.4:1 - obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X


Po ściśnięciu obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X zapewnia płynne filmowanie w jakości filmowej 2.4:1 w ustawieniu 16:9.

2,4:1

16:9


Charakterystyczny odblask poziomy, nadający akcent science fiction - obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X


Zbudowany z precyzyjną strukturą optyczną i wielowarstwowymi powłokami Nano, anamorficzny obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X zapewni wyraźne poziome rozbłysk, który jest trudny do uzyskania przy użyciu zwykłego obiektywu lub w postprodukcji.


Owalny efekt Bokeh - obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X


Wystarczy obrócić pierścień przysłony obiektywu SIRUI 50 mm F1.8 1,33X, aby zoptymalizować głębię widzenia, aby uzyskać owalny efekt bokeh, aby nadać swojej pracy bardziej kinowy wygląd.


Innowacyjna struktura optyczna - SIRUI 50 mm F1.8 1,33X


Ten lekki obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X , zaprojektowany z myślą o autorach zdjęć ze względu na jego wyjątkowe cechy wizualne, został wyprodukowany z elementów szkła optycznego Schott wyprodukowanych przez niemieckiego producenta, aby uzyskać ultra-szerokie prostokątne proporcje, długie poziome odblaski i owalny efekt bokeh.


Jakość Kompaktowe dopasowanie - obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X

Wytrzymały i zbudowany ze stopu aluminium lotniczego i precyzyjnego procesu CNC, ten wysokiej jakości przenośny obiektyw SIRUI 50 mm F1.8 1,33X waży tylko około 560 g / 1,23 funta i jest dostępny w wielu mocowaniach.


* W zależności od rodzaju mocowania obiektywu obiektyw pomocniczej kamery będzie się nieznacznie różnić pod względem wagi.

Obiektyw fotograficzny – w jaki sposób działa i do czego jest przeznaczony?

Obiektyw fotograficzny to zamknięty układ optyczny lub ewentualnie pojedyncza soczewka. Dzięki niemu jest możliwe tworzenie odbić fotograficznych na materiale światłoczułym, który znajduje się w aparacie – np. na kliszy lub matówce. Obiektyw ma za zadanie także dbać o to, by obraz nie posiadał zniekształceń i był odpowiednio ostry.

Obiektyw anamorficzny – dla kogo jest przeznaczony i dlaczego warto go mieć?

Obiektywy anamorficzne posiadają specjalnie zaprojektowaną soczewkę kompresującą obraz rzucany na matrycę lub film. Następnie na etapie postprodukcji lub projekcji zostaje rozciągnięty i przybiera format panoramiczny znany ze srebrnego ekranu. Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy szeroki kąt widzenia przy równoczesnym zachowaniu głębi ostrości, która jest charakterystyczna dla dłuższych obiektów. Charakteryzują się ponadto nietypowym rozmyciem tła i charakterystycznymi flarami, które rozbłyskują w poziomie.

Ten rodzaj obiektywów przeznaczony jest dla filmowców, którzy chcą stworzyć odmienny obraz, od tego, co dają zwykłe, sferyczne obiektywy – jego zastosowanie daje nowe, lepsze możliwości. Ostrość przy zastosowaniu obiektywu anamorficznego jest naprawdę imponująca, nawet przy pełnym otworze przesłony.

Cechą charakterystyczną obiektywów anamorficznych jest bardzo wysoka cena, nawet jak na standardy branży filmowej. Dostęp do nich mają zazwyczaj najlepsi filmowcy, którzy dysponują odpowiednio dużym budżetem. Dla przeciętnego filmowca osiągnięcie tego poziomu jest po prostu niemożliwe. Na szczęście na rynek wkroczyła firma SIRUI, w ofercie której znajdziecie przystępne cenowo obiektywy o bardzo wysokiej jakości.

Co wyróżnia obiektywy anamorficzne SIRUI?

Chiński producent SIRUI znany głównie z produkcji statywów i akcesoriów wszedł na rynek z modelem Sirui 50 mm f/1.8 1.33x, czyli pierwszym pełnoprawnym obiektywem anamorficznym, na który może pozwolić sobie przeciętny filmowiec.

Sprzęt charakteryzuje się nie tylko niską ceną, ale także wysoką jakością i lekką konstrukcją. Zbudowane z precyzyjną strukturą, gwarantują wyraźny, poziomy rozbłysk, który jest trudny do uzyskania przy użyciu zwykłego obiektywu lub za pomocą postprodukcji. W naszej ofercie znajdziecie również inne modele od chińskiego producenta.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium