biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Obiektywy Nikon NIKKOR Z

 

Więcej światła – więcej wyrazu - obiektywy NIKKOR Z

Obiektywy NIKKOR Z. Jaśniejsze. Cichsze. Ostrzejsze. Opracowane przez firmę Nikon mocowanie Z o dużej średnicy umożliwia stosowanie kompaktowych obiektywów pełnoklatkowych zaprojektowanych tak, aby stworzyć najlepszy możliwy układ optyczny. Zarówno na zdjęciach, jak i na filmach, jasne jest jaśniejsze, głębia jest głębsza, a ostrość jest zapewniona w całym kadrze.

 

Filtry
Kategorie Producent
Producent
Dostępność Wysyłka w Cena
Cena
  • od
    do

 

Niezrównana jakość optyczna – Obiektywy NIKKOR Z

Poznaj obiektywy NIKKOR Z, nową generację obiektywów NIKKOR. Zbudowane wokół rewolucyjnego mocowania Z. Idealnie dopasowane do korpusów aparatów bezlusterkowych Nikon serii Z. Zaprojektowane w sposób dający poczucie spójności, łączący niezawodność i piękno z nowym poziomem parametrów optycznych, aby zapewnić swobodę kreowania obrazu.

 

Obiektywy NIKKOR Z - efekt dziesięcioleci doskonalenia konstrukcji obiektywów jest teraz na wyciągnięcie ręki

 

Dzięki dużej średnicy mocowania Z obiektywy NIKKOR z tym bagnetem są jasne i nieobarczone winietowaniem. Mimo małej odległości od płaszczyzny mocowania do matrycy, obiektyw oferuje równomierną jasność obrazu w całym kadrze. To w efekcie daje nowe możliwości w zakresie poziomu szczegółów i niuansów aż po krawędzie kadru.

System bezlusterkowy Nikon Z, który zbudowano wokół fenomenalnego mocowania Z, został zaprojektowany z myślą o ciągłej ewolucji pozwalającej na dotrzymywanie kroku postępowi w dziedzinie technologii fotograficznej.

 

Seria S -  obiektywy NIKKOR Z - nowy wymiar jakości optyki

Wysoka rozdzielczość

Zachwycająca rozdzielczość obiektywów z serii S pozwala na niezwykle ostrą i precyzyjną reprodukcję tekstur bez kolorowych obwódek i artefaktów.

Doskonała punktowa reprodukcja obrazu - obiektywy NIKKOR Z

Punktowe źródła światła na nocnych zdjęciach często są odwzorowywane w nienaturalny sposób, z rozchodzącymi się promieniami. Obiektywy z serii S zaprojektowano tak, aby uzyskać precyzyjne odwzorowanie punktowych źródeł światła, a tym samym naturalny wygląd zdjęć i lepszy efekt bokeh.

 

Piękny efekt bokeh - obiektywy NIKKOR Z

Pięknie rozmyte tło w naturalny sposób przenosi uwagę widza na główny obiekt. Dziewięciolamelkowa okrągła przysłona obiektywów z serii S sprawia, że punktowe źródła światła znajdujące się poza zakresem ostrości są odwzorowywane jako miękko zarysowane koła.

Zmniejszone „oddychanie” obiektywu - obiektywy NIKKOR Z

„Oddychanie” obiektywu to mała zmiana kąta widzenia obiektywu, która może występować podczas ustawiania ostrości. Zjawisko to może być irytujące, zwłaszcza podczas filmowania. W obiektywach z serii S „oddychanie” obiektywu zostało praktycznie wyeliminowane, co przekłada się na spójność kompozycji podczas zmieniania ogniskowej.

 

Zaawansowane funkcje obiektywu zoptymalizowane do filmowania - obiektywy NIKKOR Z

 

Wiele obiektywów NIKKOR Z jest wyposażonych w zaawansowane funkcje podwyższające jakość nagrywania filmów oraz zapewniające płynne, ciche działanie. Zminimalizowane „oddychanie” obiektywu. Płynne sterowanie przysłoną. Konfigurowalny pierścień sterujący i nie tylko.

 

Odporność na pył i zachlapanie - obiektywy NIKKOR Z

Obiektyw jest dokładnie uszczelniony, zwłaszcza wokół wszystkich ruchomych elementów tubusu, aby zapewnić ochronę przed kurzem i wilgocią, a tym samym wysoką trwałość.

Rygorystyczna kontrola jakości - obiektywy NIKKOR Z

Jakość wykonania obiektywów z serii S nie ma sobie równych i jest rygorystycznie kontrolowana w celu zapewnienia wysokiej trwałości i jednolitej precyzji. Niezależnie od tego, który model z serii S wybierzesz, możesz całkowicie zaufać jego niezawodności.

 

Dobrze wyważone, wysokiej jakości obiektywy

Oprócz serii NIKKOR S firma Nikon oferuje także coraz szerszy wybór tańszych obiektywów NIKKOR Z, które zachowują wszystkie zalety znakomitego mocowania Z i zapewniają jakość zdjęć zgodną z wyjątkowo wysokimi standardami marki NIKKOR.

 

 
 

Wygoda dzięki kompaktowej konstrukcji - obiektywy NIKKOR Z

Wysokiej jakości obiektywy NIKKOR Z, które nie należą do serii S, mają bardziej kompaktową i lekką konstrukcję tubusu, dzięki czemu są wygodne do noszenia w torbie.

 

Zalety mocowania Z dostępne w innych obiektywach - obiektywy NIKKOR Z

Obiektywy NIKKOR Z spoza serii S są wyposażone w to samo mocowanie Nikon Z o dużej średnicy, co ich odpowiedniki z serii S. Więcej światła, wyjątkowa rozdzielczość i ostrość w całym kadrze.

 

Więcej światła - więcej możliwości - obiektywy NIKKOR Z

To tylko początek. Rodzina obiektywów NIKKOR Z powiększa się.

 

Przełomowe osiągnięcie inżynierii - obiektywy NIKKOR Z

Dzięki zdumiewająco dużej średnicy wewnętrznej 55 mm i małej odległości kołnierza mocowania od matrycy wynoszącej 16 mm, rewolucyjne mocowanie Z pozwala na projektowanie obiektywów o niespotykanych dotąd parametrach optycznych. Niezrównana jakość obrazu. Większe otwory względne. Wyjątkowe ogniskowe. Oraz nowe możliwości ekspresji fotograficznej.

 

Sprawdzona technologia obiektywów Nikon Obiektywy NIKKOR

Z są owocem ponad 80 lat doświadczenia i innowacji w dziedzinie konstrukcji optycznej i wykorzystują niektóre z najbardziej zaawansowanych technologii obiektywów Nikon.

 

Soczewki asferyczne - obiektywy NIKKOR Z

Soczewki asferyczne mają zakrzywioną, niesferyczną powierzchnię, co pozwala zminimalizować komę i inne rodzaje aberracji, nawet przy maksymalnym otworze przysłony. Są one szczególnie przydatne do korygowania dystorsji powstającej w obiektywach szerokokątnych i pomagają zmniejszyć liczbę standardowych (sferycznych) soczewek pozwalając na projektowanie lżejszych i mniejszych obiektywów.

Szkło ED (o superniskiej dyspersji) - obiektywy NIKKOR Z

To specjalne szkło charakteryzuje się lepszymi właściwościami skupiającymi w całym widmie, przez co praktycznie eliminuje aberracje chromatyczne występujące w przypadku soczewek ze zwykłego szkła. Obiektywy z soczewkami ze szkła ED zapewniają wyjątkowo ostre, kontrastowe zdjęcia – nawet w przypadku użycia jasnego obiektywu i ustawieniu maksymalnego otworu przysłony.

 

 

AF o najwyższej dokładności - obiektywów NIKKOR Z

Każdy obiektyw NIKKOR Z gwarantuje niezwykłą precyzję ustawiania ostrości, niezbędną dla uzyskania maksymalnej zdolności rozdzielczej obiektywów z NIKKOR serii Z.

 

Wielosilnikowy AF - obiektywy NIKKOR Z

Niektóre obiektywy NIKKOR Z są wyposażone w zupełnie nowy, wielosilnikowy AF, składający się z dwóch precyzyjnie zsynchronizowanych silników AF. Taki AF działa szybko i dokładnie, minimalizuje „oddychanie” obiektywu podczas filmowania oraz pozwala na rejestrowanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości z minimalną aberracją nawet przy zbliżeniach.

Silnik krokowy - obiektywy NIKKOR Z

Potężny, wyjątkowo cichy silnik krokowy (STM) zapewnia szybkie i bardzo precyzyjne sterowanie autofokusem, zapewniając jednocześnie doskonałe właściwości optyczne.

 

Ustawianie ostrości - obiektywy NIKKOR Z

Mechanizm ustawiania ostrości został zoptymalizowany do zastosowania każdego z obiektywów NIKKOR Z. W obiektywach z systemem wewnętrznego ustawiania ostrości (IF) przesuwa się tylko wewnętrzna grupa soczewek, dzięki czemu nie zmienia się długość obiektywu i można uzyskać mniejszą odległość zdjęciową. W obiektywach z systemem tylnego ustawiania ostrości porusza się tylko tylna grupa soczewek. Dzięki temu autofokus działa płynniej i szybciej.

 
 

 

Optymalne do filmowania - obiektywy NIKKOR Z

Obiektywy NIKKOR Z sprawdzają się w każdej sytuacji, zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Pozwalają na ustawianie ostrości praktycznie bez zmian kąta widzenia (znanych jako „oddychanie” obiektywu). Ponadto, obiektywy Nikon z serii S wyróżniają się prawie bezgłośnym autofokusem i charakterystycznym pierścieniem sterującym, który umożliwia płynne ustawianie przysłony, ostrości lub ekspozycji.

 

Udoskonalona konstrukcja i zwiększona niezawodność - obiektywy NIKKOR Z

 

Pierścień sterujący

Szeroki, moletowany pierścień sterujący umożliwia precyzyjną i intuicyjną obsługę. Podczas fotografowania w trybie AF do pierścienia sterującego można przypisać ustawienia kompensacji ekspozycji. Podczas fotografowania z ręcznym ustawianiem ostrości pierścień sterujący może służyć jako pierścień ustawiania ostrości. Ostrość zmienia się w zależności od tego, jak szybko lub wolno pierścień jest obracany, co ułatwia precyzyjną pracę i filmowanie z bliska.

Tryb M/A (automatyka z priorytetem ustawień manualnych)

W trybie M/A (automatyka z priorytetem ustawień manualnych) obracając pierścień ustawiania ostrości można praktycznie bez opóźnień przechodzić z trybu autofokusa do ręcznego ustawiania ostrości. Dzięki temu, nie odrywając oka od wizjera można natychmiast przełączyć się na precyzyjne ręczne ustawianie ostrości.

 
 

Nowy wymiar możliwości, dostępny już teraz - obiektywy NIKKOR Z

Ze względu na niesamowitą rozdzielczość, szybkość oraz parametry, aparaty i obiektywy Nikon z serii Z inspirują kolejne pokolenie fotografów, filmowców i wizualnych narratorów do spojrzenia na świat z nowej perspektywy.

 

Promocje i nowości w Fotoformie

 

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium