biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Aparat Canon EOS R + Obiektyw Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM + natychmiastowy rabat 1100 zł + rabat 600 zł na obiektyw

Kod produktu: 8714574659633
ID produktu: 5573
Cena: 13 099,00 zł 13099.00
Producent: Canon
Dostępność: Magazyn dostawcy
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

  
 
Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105/4 L IS USM

 

Zbudowany od podstaw, pionierski System Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 to zupełnie nowy poziom innowacji, umożliwiający uzyskanie bogatszych, bardziej szczegółowych obrazów o niezrównanych poziomach ostrości i szczegółowości. Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 to pierwszy aparat z mocowaniem obiektywów typu RF z 12 stykami elektrycznymi, 20 mm odległością pomiędzy matrycą a mocowaniem obiektywu oraz średnicą mocowania obiektywu 54mm, co daje więcej możliwości w projektowaniu bardziej doskonałych obiektywów. 

Aparat Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 to połączenie doskonałych produktów

Dzięki połączeniu doskonałych obiektywów z nowym mocowaniem RF, matrycy CMOS 35 mm oraz blisko 30.3 milionom efektywnych pixeli, a także najnowszego procesora DIGIC 8, aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 umożliwia tworzenie obrazów o wysokiej jakości. Digital Lens Optimizer (Cyfrowa Optymalizator Obiektywu) koryguje aberracje soczewek, współpracuje jeszcze lepiej z obiektywami Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 i przesyła informacje o korekcie do korpusu aparatu minimalizując wpływ na prędkość wykonywania zdjęć seryjnych. 

Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105/4 L IS USM

i wyjątkowy autofokus

Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 posiada najszybszy na świecie autofokus, zdolny do ustawiania ostrości w zaledwie 0.05 sekundy  Jest zdolny do szybkich zdjęć seryjnych z prędkością 8 kl./s z blokadą AF oraz 5 kl./s w trybie śledzenia AF.  Aparat Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 umożliwia pewność i niezawodność pracy. Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 posiada też sterowanie Touch and Drag AF (Przeciągnij i Upuść) i intuicyjny wybór z 5,655 punktów AF, więcej niż jakikolwiek aparat w tej klasie. Jako pierwszy na świecie aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 oferuje pracę autofokusa w słabym świetle od -6 EV  oraz zoptymalizowany w dodatku elektroniczny wyświetlacz (EVF) z 3,69 milionami punktów oraz 100 % pokryciem kadru. Pozwala to zobaczyć obiekty w dokładnie odwzorowanej kolorystyce w nieomal ciemności.

Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105/4 L IS USM umożliwia fotografowanie, ale nie tylko!

Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 oferuje całkowicie cichy tryb fotografowania co może stanowić zaletę dla pracy w otoczeniu wymagającym dyskrecji, jak fotografia ślubna, reporterska czy przyrodnicza.  

Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 to także znakomite narzędzie do tworzenia filmów, zapewniające wspaniały materiał filmowy o rozdzielczości 4K, pełne sterowanie dźwiękiem, obrotowy ekran i peaking do ręcznego ustawienia ostrości. Dodatkowo filmowcy mogą na wyjściu HDMI otrzymać materiał 10 bitowy w Canon Log z 12 stopniowym zakresem dynamicznym przy ISO 400 co pozwala na większą swobodę w post-produkcji i uzyskanie większej ilości szczegółów i wiernych kolorów w światłach i cieniach.

Steruj aparatem Canon EOS R+ obiektyw Canon RF 24-105 łatwo i wygodnie

Niemal całe sterowanie aparatem Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 można skonfigurować indywidualnie, co zapewnia użytkownikom EOS nowy poziom personalizacji i kontroli. Sprawdzona i poprawiona ergonomia korpusu EOS, w tym odporna na warunki atmosferyczne solidna obudowa ze stopu magnezu z wygodnym gripem i intuicyjnym układem przycisków oraz dotykowym ekranem pozwala użytkownikowi na długą i komfortową pracę. Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 zaprojektowany do pracy mobilnej posiada zawsze włączony Bluetooth umożliwiający stałe połączenie z urządzenia oraz rejestrację informacji GPS w obrazach.

Wyjątkowy aparat Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105z paskiem dotykowym

Jako pierwszy aparat z serii EOS, Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 posiada programowalny wielofunkcyjny dotykowy pasek (multifunction touch bar). Można go programować przesuwając po nim lub dotykając kciukiem, ustawiając takie preferowane parametry jak czułość ISO. Jeszcze bardziej kreatywne możliwości zapewnia zdalne fotografowanie przy pomocy aplikacji Canon Camera Connect.

Pierścień kontrolny w aparacie Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105

Po raz pierwszy we wszystkich obiektywach RF wprowadzono programowalny pierścień kontrolny przy pomocy, którego użytkownicy mogą ustawić przysłonę, czas naświetlania, ISO lub kompensację ekspozycji – co oznacza, że nie trzeba odrywać wzroku od wizjera aparatu Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 i ryzykować utraty obiektu i koncentracji. 

Aparat Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105 i nowoczesna optyka

Mocowanie RF pozwala na radykalnie nową konstrukcję obiektywów. 20 milimetrowa odległość matrycy od mocowania obiektywu i szeroka 54 mm średnica mocowania umożliwiły inżynierom Canon stworzenie obiektywów takich jak nigdy wcześniej. 

Na bazie obiektywów, które stanowią podstawę systemu EOS Canon zaprojektował i ogłosił dziś 4 nowe obiektywy dla modelu Canon EOS R, które zwiększają obecne możliwości optyczne.

Obiektywy Canon EOS R

Obiektyw RF 50mm f/1.2L USM ustanawia nowy standard jakości i szybkości w klasie obiektywów 50mm oferując niespotykany poziom detali, niezwykle małej głębi ostrości i pracy w słabym oświetleniu.  RF 24-105mm f/4L IS USM to pierwszy pełnoklatkowy obiektyw zoom z serii L z wbudowanym silnikiem Nano USM. Oferuje doskonałą kontrolę i płynne śledzenie obiektu podczas jego oddalania się lub zbliżania do aparatu. Jest nieduży, lekki i łatwy w obsłudze ze stałą jasnością f/4. Szybki, cichy autofokus i 5-stopniowa stabilizacja obrazu sprawiają, że idealnie nadaje się do filmowania. 

Bardzo jasny i uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy RF 28-70mm f/2L USM oferuje nowy poziom kreatywności. Staje się pierwszym na świecie pełnoklatkowym standardowym obiektywem typu zoom oferując jasność f / 2 w całym zakresie. Ponadto tubus obiektywu ma mechanizm pochłaniania wstrząsów, zapewniając doskonałą odporność na uderzenia, wytrzymałość i trwałość. Ostatni z obiektywów to RF 35mm f/1.8 MACRO IS STM- bardzo jasny f/1.8 idealny do fotografii ulicznej, podróżniczej i macro fotografii. Oferuje naturalny szeroki kąt widzenia, ostrzenie z bliskiej odległości oraz hybrydową stabilizację obrazu (Hybrid IS). 

Współpraca ze wszystkimi obiektywami Canon - adaptery

Canon przedstawia trzy nowe adaptery umożliwiając połączenie innowacyjnego aparatu Canon EOS R z ponad 70-cioma obiektywami EF i EF-S. Firma dodaje nowe możliwości przy jednoczesnym zachowaniu ulubionych przez fotografów parametrów. Dzięki temu zachowujemy wysoką jakość i funkcjonalność, jak z dotychczas używanymi lustrzankami EOS. 

Jeden z adapterów posiada pierścień kontrolny taki jak w obiektywach RF i zapamiętuje ustawienia użytkownika niezależnie od tego czy używamy obiektywów RF, EF czy EF-S.  Drugi adapter z miejscem na filtry drop-in umożliwia stosowanie filtrów polaryzacyjnych lub filtrów szarych. Jest idealny dla filmowców, którzy używają obiektywów, gdzie trudno dodać filtry. Z filtrem szarym można lepiej kontrolować ekspozycję a kołowy filtr polaryzacyjny redukuje refleksy i zwiększa nasycenie kolorów. Obydwa są idealne do filmowania i zdjęć wymagających warunkach projektowych. Canon oferuje również adapter z podstawowymi funkcjami łączenia aparatu Canon EOS R z obiektywami EF i EF-S.

Ustal własne standardy pracy na każdym etapie

Szeroka gama innowacyjnych akcesoriów dla aparatu Canon EOS R obejmuje wydajny i wszechstronny grip oraz lampę błyskową. Uchwyt pionowy BG-E22 umożliwia pracę z dwoma bateriami LP-E6N oraz dodatkowo umożliwia pracę jako zewnętrzna ładowarka przez adapter USB. Takie rozwiązanie poprawia komfort pracy podczas długiego fotografowania aparatem Canon EOS R, zwłaszcza w pozycji pionowej. Grip posiada wbudowane gniazdo synchronizacji (PC terminal) do kreatywnej pracy z przewodowymi lampami studyjnymi, których chcemy użyć z aparatem Canon EOS R. Wśród akcesoriów znajduje się także lekka, kompaktowa i o dużej mocy lampa Speedlite EL-100 z trybem automatycznym, który umożliwia komunikację z kompatybilnymi aparatami, aby poprawić jakość zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych. Jej zaletą jest możliwość odbijania światła od ścian i sufitów w celu uzyskania bardziej miękkiego efektu - podobnie jak w naturalnym oświetleniu. 

Digital Photo Professional Express (DPP Express) - Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105

Aby maksymalnie wykorzystać możliwości zdjęć zrobionych w formacie RAW i rozszerzyć możliwości pracy w obróbce, Canon wprowadza dziś Digital Photo Professional Express (DPP Express)   dla urządzeń iPad®xx. Intuicyjny i łatwy w użyciu DPP Express jest bardzo wydajnym programem do przeglądania i edycji plików RAW zarówno dla aparatów Canon EOS jak i Canon EOS R. Zdjęcia można importować przez aplikację Camera Connect i bezpośrednio edytować na urządzeniu iPad®, poczynając od ustawień balansu bieli i zmiany charakterystyki tonalnej do ustawień zakresu dynamicznego. DPP Express RAW może wyświetlać zdjęcia wykorzystując przestrzeń barwną PQ (Perceptual Quantizationxxx) czyli format HDR przeznaczony do filmowej produkcji i dystrybucji. Oprogramowanie umożliwia edycję i wyświetlanie XL  wysokiej jakości zdjęć w szerokim zakresie dynamicznym. 

Wszystko od wejścia do wyjścia twórczego procesu

W dniu dzisiejszym Canon wzmocnił swoją ofertę prezentując nowe oprogramowanie do druku. Przy użyciu nowego oprogramowania Professional Print & LayoutL zdjęcia obrobione przy użyciu Digital Photo Professional (DPP) mogą być wydrukowane zachowując najważniejsze parametry takie jak tonalność ostrość i dokładność kolorów. Zawarta w oprogramowaniu nowa funkcja DPRAW umożliwia wydruk w najwyższej rozdzielczości. Ta funkcja posiada zdolność do obróbki pogłębionych informacji z plików DPRAW pozwalając na reprodukcję ostrych szczegółów i tekstur zgodnie z oczekiwaniami fotografa. Taki wydruk oddaje wrażenie trójwymiarowości wydrukowanego zdjęcia.

Nowości w aparacie Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105

Dodano również nową funkcję wydruku HDR, która lepiej reprodukuje obszary w światłach na wydrukowanych zdjęciach. Co więcej funkcja Exhibition Lighting Optimisation (Optymalizacja do światła wystawowego) rozszerzyć zakres dynamiczny wydrukowanego zdjęcia, które będzie prezentowane w jasnym oświetleniu w galeriach lub przestrzeniach wystawowych. 

Skupiając się na systemie Canon EOS R, producent zbudował szereg narzędzi opartych na potrzebach fotografów i filmowców przyszłości, poszerzając jednocześnie możliwości obrazowania. Canon EOS R i nowe obiektywy RF oraz akcesoria zwiększają kreatywność i możliwości jak nigdy dotąd w ekscytującej przygodzie fotograficznej. Nowe obiektywy EF-M 32mm f/1.4 STM – innowacyjny obiektyw 32mm do systemu EOS M– oraz EF 400mm f/2.8L IS III USM i EF 600mm f/4L IS III USM – dwa niezwykle lekkie profesjonalne obiektywy super-tele zapewnią profesjonalnym fotografom dostęp do najlepszych narzędzi i pozwalają opowiadać ich historie.  

Aparat cyfrowy Canon EOS R + obiektyw Canon RF 24-105- najważniejsze informacje:

  • Połączenie doskonałych obiektywów RF, matrycy CMOS 35 mm z blisko 30.3 milionom efektywnych pixeli  a także najnowszego procesora DIGIC 8 
  • AF od -6 EV– pierwszy na świecie aparat z ustawieniem ostrości w tak słabym oświetleniu 
  • Najszybszy na świecie autofokus - 0.05 sekundy 
  • Digital Lens Optimizer – Cyfrowa Optymalizacja Obiektywu 
  • Sterowanie Touch and Drag AF (Przeciągnij i Upuść) oraz intuicyjny wybór z 5,655 punktów AF
  • Cicha migawka 
  • 10 bitowe Video 4K na wyjściu HDMI

Zestaw Canon EOS R + RF 24-105/4 L IS USM zawiera:

  • aparat Canon EOS R
  • obiektyw Canon RF 24-105/4 L IS USM
  • adapter EF-EOS R
  • akumulator
  • pasek
  • ładowarka
  • przewód zasilający,
  • kabel interfejsu 

Parametry

Zastosowanie Reportaż/Ślub
Gwarancja: 12 miesięcy
Liczba efektywnych pikseli [mln]: 30.3
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: pełnoklatkowa (24x36 mm)
Procesor DIGIC 8
Zoom optyczny: 24-105
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 24-105
Jasność obiektywu [f/]: 4
Zakres ustawiania ostrości [cm]: 45
Makro [cm]: nie
Stabilizacja: tak
Średnica obiektywu [mm]: 77
Czas otwarcia migawki [s]: 30 - 1/8000
Pomiar światła: matrycowy (384 strefy), centralnie ważony uśredniony, skupiony, punktowy
Rozmiar LCD [cale]: 3.1
Typ LCD: dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]: ok. 2.100.000
Jasność LCD: regulowana
Obracany LCD: Tak
Wizjer: OLED, 0.39-cala, ok. 2.36 mln punktów, pokrycie ok. 100%
Autofokus: w zależnośći od obiektywu
Manualfokus MF: w zależnośći od obiektywu
Tryby ekspozycji: inteligentna scena auto, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, preselekcja czasu, preselekcja przysłony, ręczny, Bulb
Czułość ISO: 100 - 40 000
Balans bieli: Auto (priorytet atmosfery, priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, światło żarówek, białe światło jarzeniowe, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawianie temperatury barwowej
Lampa błyskowa: brak
Samowyzwalacz: 2 s, 10 s
Zdjęcia seryjne: do 8kl./s
Filmowanie: 3830 x 2160 px (4K), z szybkością 29.97, 24.00 lub 23.98 kl./s
Format zapisu danych: JPEG (EXIF 2.3, DPOF 1.1, DCF 2.0), RAW (14bit, pliki .CR3); Filmy: MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
Menu w języku polskim: Tak
Pamięć: brak
Złącza: Hi-Speed USB (zgodność z Mini-B), Wyjście HDMI (typ C/zgodność z Mini), Mikrofon zewnętrzny (gniazdo stereo mini jack 3,5 mm)
Bezprzewodowa praca zdalna: Tak
Waga [g]: 660
Wymiary [mm] - szerokość: 135.8
Wymiary [mm] - wysokość: 98.3
Wymiary [mm] - głębokość: 84.4
Model akumulatora: LP-E6N lub LP-E6
Karty_pamięci 6623,6624,1030,368,7069,5284,6622,8543,6625,7101,8544,7095,8571,8217,3287,5684,8545,7102,8218,3028,6626,7096,7103,9349,3289,3290
Czytniki_kart_pamięci 5280,6622
Zasilacze 231,4558
Kable_/_Powerbanki 9148
Torby,_plecaki,_walizki 3324,3491,4070,172,1606,6399,1723,5772,7694,7645
Statywy_i_akcesoria 4234,3942,5317,727,4157,7199,3951,8621,7200,4158,
Obiektywy_do_bezlusterkowców 7507,8840,5728,5727,9341,9342,10229,8861,5531,10268
Obiektywy_do_lustrzanek 841,90,92,101,6417,1593,1096,96,745,5656
Lampy_błyskowe_studyjne 1714,5741,2552
Lampy_błyskowe 2430,2250,962,418,8517,1367,1608,1407
Filtry,_pokrywki 9467,2520,672,3194,2791,3206,668,2803,3226,3234,3230,681,3213,6263,690,7533,674,6600,4506,2739,537,7525,939,
Audio 1972,466,4111,1793,8182
Akumulatory_/_ładowarki 1387,1578, 985,5754,2395,57,227,7731
Akcesoria_drobne 8873,943,8869,4983,5082,2992,5294,408,2991,2373,9468,5850,2721,7731
Zestawy 10093,10094,10091,10092,
Odmiany 5536

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

CPS - Canon dołącz do programu

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium