biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II + obiektyw 12-40 PRO

Kod produktu: 4545350050863
ID produktu: 1321
Cena: 8 790,00 zł 8790.00
Producent: Olympus
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 Aparat cyfrowy Olympus OM-D E-M1 Mark II + obiektyw 12-40 PRO czarny

 

OM-D E-M1 Mark II to model, który jest swoistym ukłonem marki Olympus w stronę użytkownika, ceniącego niepozorne kompaktowe rozmiary skrywające ogromny potencjał możliwości gotowych do wykorzystania. Nowa generacja inżynierów OLYMPUS stworzyła aparat systemu Mikro Cztery Trzecie rodem z przyszłości: nowy OM-D E-M1 Mark II. Zaawansowany system innowacyjnych technologii oraz funkcje, które dają fotografii nową moc.

OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II + OBIEKTYW 12-40 PRO 

 

Szybkość działania - aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II 

E-M1 Mark II wykonuje zdjęcia seryjne znacznie szybciej niż lustrzanki cyfrowe. Bezlusterkowiec pozwala rejestrować pełne detali obrazy o rozdzielczości 20,4 MP zarówno w trybie S-AF, jak i C-AF. Dzięki równoległemu przetwarzaniu dwóch procesorów nawet szybko poruszające się obiekty fotografowane z prędkością 60 kl./s są niezwykle wyraźne.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY (CZARNY) 

 

Pro Capture - Olympus OM-D E-M1 Mark II 

Pro Capture w aparacie OM-D E-M1 Mark II zaczyna wykonywać zdjęcia już w momencie naciśnięcia spustu migawki do połowy. Zdjęcia przechowuje w buforze, który mieści nawet 35 klatek w pełnej rozdzielczości. Po naciśnięciu spustu do końca zdjęcia zostają zapisane na karcie pamięci. Obejrzyj wszystkie kadry i wybierz fotografie, na których udało Ci się uchwycić wymarzony moment.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

121 punktów krzyżowych - OM-D E-M1 Mark II 

Im więcej, tym lepiej – szczególnie jeśli chodzi o śledzenie istotnych informacji. Właśnie dlatego system AF w aparacie OM-D E-M1 Mark II wykorzystuje aż 121 punktów fazowych, wszystkie typu krzyżowego. System AF wykorzystuje zarówno linie pionowe, jak i poziome. Sensor krzyżowy (detekcja linii poziomych i pionowych).

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Wyświetlanie punktów śledzących obiekt - aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II 

Wyświetlana na ekranie E-M1 Mark II ramka wskazująca pola AF śledzące obiekt ułatwia ustawianie ostrości na przemieszczających się obiektach podczas fotografowania w trybie AF tracking.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Precyzja i funkcjonalność - aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II

E-M1 Mark II posiada udoskonalony, szybki i precyzyjny system AF z detekcją fazy na matrycy. 121 punktów krzyżowych gwarantuje niezwykłą ostrość i wyrazistość obrazu.

 APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY

 

Tryb AF Target - OM-D E-M1 Mark II

Dzięki możliwości wyboru obszaru pracy trybu AF uzyskasz precyzyjne i profesjonalne rezultaty, których oczekujesz – łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Odpowiednio dobrany obszar pracy trybu AF pozwala szybko i dokładnie ustawić ostrość na fotografowanym obiekcie, aby uwiecznić go z największą dokładnością. Na przykład w makrofotografii mały obszar AF został zaprojektowany w celu precyzyjnego ustawiania ostrości na detalach podczas fotografowania w zbliżeniu wszelkich stworzeń i roślin. Dostępnych jest pięć wariantów wielkości obszaru AF w Olympus OM-D E-M1 Mark II. Ergonomicznie zaprojektowana obsługa systemu AF pozwoli szybko zmieniać obszar AF i dostosowywać tryb AF Target do Twoich potrzeb.

 APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY

 

Nagrywanie filmów 4K - Olympus OM-D E-M1 Mark II 

Aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II obsługuje formaty 4K (3840 x 2160) i C4K (4096 x 2160), dlatego doskonale sprawdza się także podczas rejestrowania filmów. Dzięki nagrywaniu z częstotliwością 30 lub 24 kl./s i maksymalnemu transferowi 237Mbps masz możliwość nagrywania filmów w kinowym standardzie i formacie 4K.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

5-osiowa stabilizacja obrazu - aparat OM-D E-M1 Mark II 

Ten innowacyjny mechanizm stabilizacji obrazu (zaprojektowany od nowa z myślą o E-M1 Mark II) daje aż 6,5 EV* i eliminuje ruchy aparatu spowodowane drżeniem rąk. Doskonale współpracuje z filmowymi funkcjami bezlusterkowca OM-D E-M1 Mark II, dzięki czemu aparat robi doskonałe zdjęcia bez statywu w słabszych warunkach oświetleniowych, a także pozwala nagrywać imponujące filmy z ręki.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Tryb Cichej Migawki w aparacie OM-D E-M1 Mark II

Aby podczas fotografowania nie spłoszyć ptaków ani innych dzikich zwierząt, włącz bezgłośną migawkę elektroniczną. Automatycznie zostanie wyłączona również lampa błyskowa oraz podświetlanie AF. Pracuj bezszelestnie i osiągnij zachwycające efekty aparatem Olympus OM-D E-M1 Mark II.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Focus Bracketing i Stacking - aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II

Funkcja przydatna szczególnie przy zdjęciach makro. Pozwala na zrobienie kilku fotografii i późniejsze złożenie ich w jedno zdjęcie z zachwycającą głębią i wyrazistością.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Tryby Live Composite i Live Bulb - OM-D E-M1 Mark II 

Dzięki trybom Live Composite oraz Live Bulb Twoje zdjęcia nocnego nieba oraz zdjęcia zrobione przy słabszym oświetleniu aparatem Olympus OM-D E-M1 Mark II zachwycą każdego. Możesz obserwować na ekranie, jak powstaje Twoje zdjęcie i zachować pełną kontrolę nad parametrami ekspozycji.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Olympus Capture - aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II

Olympus Capture zapewnia profesjonalistom komfort pracy w trybie tethered. Zdjęcia z aparatu E-M1 Mark II przesyłane są błyskawicznie do PC lub Mac'a poprzez port USB 3.0 Typ C.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Mobilność i niezawodność - E-M1 Mark II

Gotowy na fotograficzne wyzwania – zawsze i w każdym miejscu na świecie. Aparat Olympus Om-D E-M1 Mark II waży zaledwie 500 g, a dzięki wytrzymałej konstrukcji, odpornej na kurz, zachlapania oraz mróz, świetnie radzi sobie tam, gdzie cyfrowe lustrzanki zawodzą.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Precyzyjniejszy autofokus - aparat OM-D E-M1 Mark II 

System automatycznego ustawienia ostrości (AF), stworzony we współpracy z profesjonalnymi fotografami, jest precyzyjniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Algorytm zastosowany w E-M1 Mark II (wykorzystany w E-M1X) podnosi wydajność aparatu i zapewnia dokładniejsze ustawianie ostrości w jeszcze trudniejszych warunkach, zarówno podczas filmowania, jak i fotografowania. Ustawianie ostrości w ciemniejszych obszarach oraz na obiektach o niskim kontraście jest teraz jeszcze łatwiejsze.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Doskonała jakość zdjęć - aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II 

Nowa technologia przetwarzania obrazu podczas korzystania z niskiej czułości ISO (Low ISO) zapewnia wysoką rozdzielczość i pozwala fotografować w pełnym słońcu. Jeśli filmujesz w ciemnych warunkach oświetleniowych i stosujesz wysoką czułość ISO, najnowsza aktualizacja oprogramowania zmniejszy o około jedną trzecią ewentualnie pojawiające się szumy. Nagrywaj doskonałe filmy i rób zachwycające zdjęcia – również nocą aparatem E-M1 Mark II.

APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY 

 

Lepsza jakość nagrań wideo - Olympus OM-D E-M1 Mark II

Podczas rejestrowania filmów warunki oświetleniowe często ulegają zmianie. To żaden problem dla OM-D E-M1 Mark II z oprogramowaniem 3.0. Dzięki filmowaniu z OM-Log zachowasz najwyższą jakość obrazu – nawet jeśli nagrywasz filmy w ciemnych lub zbyt doświetlonych miejscach. Podczas edycji wideo stosuj korekcję barw i zyskaj jeszcze więcej kreatywnych możliwości.

 APARAT OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II BODY CZARNY

 

 

 

Obiektyw M.Zuiko Digital ED 12‑40mm f/2.8 PRO

 

Wytrzymała konstrukcja obiektywu M.Zuiko Digital ED 12–40mm f/2.8 PRO została zaprojektowana po to, aby spełnić oczekiwania profesjonalnych fotografów. Stała, jasna przysłona 2.8 w całym zakresie ogniskowych współpracuje z zaawansowaną technologią, zapewniając najwyższej jakości obraz niezależnie od stylu, w jakim fotografujesz i warunków oświetleniowych, w których pracujesz.

OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II + OBIEKTYW 12-40 PRO

 

Jasny i doskonały - M.Zuiko Digital ED 12‑40mm f/2.8 PRO

Obiektyw M.Zuiko Digital ED 12–40mm f/2.8 PRO został zaprojektowany, tak aby był niezwykle kompaktowy, mimo tego, e posiada 14 soczewek w 9 grupach, ułożonych tak, aby zachować stałą przysłonę 2.8 i wysoką wydajność. Od precyzyjnych ujęć nocnych, do portretów z pięknie rozmytym tłem – ten obiektyw sprawdzi się w każdym fotograficznym stylu.

OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II + OBIEKTYW 12-40 PRO

 

Wytrzymała konstrukcja - obiektyw 12‑40mm f/2.8 PRO

Nawet w profesjonalnych zastosowaniach w trudnych i wymagających warunkach, odporna na kurz, mróz i zachlapania konstrukcja obiektywu M.Zuiko Digital ED 12-40mm f/2.8 PRO, sprawia, że możesz na nim polegać w każdych okolicznościach.

OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II + OBIEKTYW 12-40 PRO

 

Szybki i cichy AF - Obiektyw M.Zuiko Digital ED 12‑40mm f/2.8 PRO

Wyposażony w Sprzęgło Manualnego Ostrzenia M.Zuiko Digital ED 12–40mm f/2.8 PRO pozwala na natychmiastową, ręczną zmianę punktu ustawienia ostrości i korzystania z niego jak z tradycyjnego, manualnego obiektywu. Posiada także MSC ( Movie & Still Compatible) ułatwiającą szybką , cichą i dokładna pracę AF.

OLYMPUS OM-D E-M1 MARK II + OBIEKTYW 12-40 PRO

 

Najważniejsze informacje - aparat cyfrowy Olympus OM-D E-M1 Mark II + obiektyw 12-40 PRO czarny:

 • Kompaktowa obudowa sprawia że aparat jest doskonały fotografii reporterskiej i podróżniczej
 • Oferuje niezwykle szybkie zdjęcia sekwencyjne 18kl/s
 • 5-osiowa stabilizacja obrazu z wydajnością do 5.5 EV 
 • Nagrywa filmy w jakości 4K / C4K nagrywane z ręki dzięki 5-osiowej stabilizacji obrazu 
 • Posiada najlepszy w swojej klasie AF: - 121 punktów typu All Cross
 • Jest odporny na kurz, mróz, zachlapania 
 • Posiada 2 gniazda SD z czego jedno kompatybilne z UHS-II
 • Złącze USB 3.0 (Typ C) zapewnia szybki transfer danych 
 • Formaty wideo: 4K, C4K, Full HD i HD z częstotliwościami klatek: 24p, 25, 30p, 50p, 60p
 • Niesamowicie wydajny procesor obrazu TruePic VIII
 • Rewelacyjny, płynny wizjer elektroniczny
 • Tryb Focus Bracketing.
 • Tryb Focus Stacking z kompatybilnymi obiektywami M.ZUIKO.
 • Tryb Live Composite / Live Bulb — zdjęcia z długą ekspozycją i podglądem zmian na żywo.
 • Profesjonalne oprogramowanie do zdjęć w trybie tethered OLYMPUS Capture 1.2.

Zawartość zestawu - OM-D E-M1 Mark II + obiektyw 12-40 PRO czarny:

 • Aparat OM-D EM1 korpus czarny
 • Obiektyw M.Zuiko Digital ED 12‑40mm f/2.8 PRO
 • BLN-1 bateria litowo jonowa
 • BCN-1 ładowarka baterii
 • Zakrywka mocowania obiektywu w korpusie Mikro Cztery Trzecie (BC-2)
 • Oprogramowanie Olympus Viewer 3
 • Pasek na ramię
 • CB-USB6 kabel USB
 • Instrukcja obsługi

 

 

Parametry

Gwarancja: 24 miesiace
Liczba efektywnych pikseli [mln]: 20.4
Typ matrycy: Live MOS
Rozmiar matrycy: 4/3
Zoom optyczny: w zależności od obiektywu
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 12-40
Jasność obiektywu [f/]: 2.8
Zakres ustawiania ostrości [cm]: w zależności od obiektywu
Makro [cm]: w zależności od obiektywu
Stabilizacja: jest
Średnica obiektywu [mm]: 62
Czas otwarcia migawki [s]: 60 - 1/8000, elektroniczna migawka 60-1/32000
Pomiar światła: 324-strefowy TTL, -2 - 20 EV (17mm f2.8, ISO 100)
Rozmiar LCD [cale]: 3.0
Typ LCD: OLED dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]: 1.037.000
Jasność LCD: 15 poziomów
Obracany LCD: tak
Wizjer: elektroniczny celownik
Autofokus: oparty na detekcji kontrastu, detekcji fazy
Manualfokus MF: Tak
Czułość ISO: Auto (możliwość dostosowania, domyślna niska wartość ISO - 6400) Manualny ISO LOW - 25600 Zmiana ISO co 1/3 EV oraz co 1 EV
Balans bieli: Światło żarówek Światło jarzeniowe 1 Słoneczny dzień Lampa błyskowa Zachmurzone niebo Cień Tryb podwodny, Możliwość zapisania 1 ustawienia w przypadku temperatury podanej w Kelvinach (2000K - 14000K)
Lampa błyskowa: w zestawie, Liczba przewodnia 12.9 (ISO 200)
Samowyzwalacz: 2 s / 12 s
Zdjęcia seryjne: Prędkość (H) około 15 klatek na sekundę Prędkość (L) 10 klatek na sekundę - Tryb Cichy Prędkość (H) około 60 klatek na sekundę Prędkość (L) około 18 klatek na sekundę Tryb Pro Capture Prędkość (H) około 60 klatek na sekundę Prędkość (L) około 18 klatek na
Filmowanie: Film w jakości 4K 4096 x 2160 (C4K) / 24p / IPB (około 237 Mb/s) 3840 x 2160 (4K) / 30p, 25p, 24p / IPB (około 102 Mb/s) Jakość filmu HD Full HD 1920 x 1080 (16:9) / 30p, 25p, 24p / ALL-I(A-I), IPB(SF, F, N) (MOV) Full HD 1920 x 1080 (16:9) / 60p, 50p / I
Dźwięk: stereo
Format zapisu danych: RAW, RAW i JPEG (Extra fine, Fine, Standard), JPEG (Extra fine, Fine, Standard)
Menu w języku polskim: Tak
Pamięć: karty pamięci SD / SDHC / SDXC, Eye-Fi
Złącza: HDMI™ Tak; Mikrozłącze (Typ D) * Interfejs komunikacyjny USB 2.0 High-Speed Tak USB 3 Typ C Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi * "HDMI", logo HDMI oraz "High-Definition Multimedia Interface" są znakami handlowymi lub zarejestrowanymi znakami handlowymi HDMI L
Bezprzewodowa praca zdalna: Tak
Inne: WiFi
Waga [g]: 498 (sam korpus)
Wymiary [mm] - szerokość: 134.1
Wymiary [mm] - wysokość: 90.9
Wymiary [mm] - głębokość: 68.9
Model akumulatora: BLH-1
Odmiany 4802,4803,8628,1320

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium