biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Kod produktu: 5025232873937
ID produktu: 22821
Producent: Panasonic
Dostępność: Produkt archiwalny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Panasonic Lumix GH-5S to model wyprodukowany z myślą o filmowaniu. Zaawansowane funkcje filmowe oraz matryca skonstruowana pod kątem uzyskania jak najwyższych użytecznych czułości pozwolą na filmowanie a także fotografowanie w bardzo słabym oświetleniu. 

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Najwyższa jakość obrazu wideo w historii serii LUMIX

Aparat LUMIX GH5S gwarantuje najwyższą dostępną czułość i najwyższą jakość obrazu w całej historii produktów LUMIX. Jest to zasługa nowej matrycy z technologią Dual Native ISO oraz procesora Venus Engine. Technologia Dual Native ISO dotychczas była używana jedynie w profesjonalnych kamerach wideo Panasonic. Pozwala ona na uzyskanie znacznie wyższych czułości przy niskich poziomach szumów. W tradycyjnych przetwornikach z jednym natywnym ustawieniem ISO każde zwiększenie czułości powoduje wzrost zaszumienia. Matryca zastosowana w aparacie GH5S ma dwa obwody umożliwiające przełączenie na wysoką czułość natywną przed przetwarzaniem wzmocnienia. Efektem są filmy i zdjęcia z zaskakująco niskim poziomem zaszumienia - nawet przy słabym oświetleniu.

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Płynne nagrywanie w jakości C4K/4K 60p/50p

Panasonic Lumix GH5S tak jak jego poprzednik, pozwala na filmowanie w jakości 4K 60p/50p. Co więcej możliwości aparatu zostały znacznie rozszerzone spełniając wymagania profesjonalnych realizacji filmowych. GH5S Nowościa jest rejestracja materiałów w kinowym formacie C4K (4096 x 2160) 60p/50p. na uwagę zasługuje też brak ograniczeń czasowych w nagrywaniu. Jedyną barierą jest pojemność karty lub stan naładowania akumulatora.

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Filmy wysokiej jakości - Panasonic Lumix DC-GH5S Body 

Szczególnie warta uwagi funkcja aparatu Panasonic Lumix GH5S to możliwość zapisu obrazu w 10-bitowej jakości C4K. Sprawia ona, że obraz charakteryzuje się wybitną szczegółowością oraz doskonale płynnym przejściem kolorów bez negatywnego efektu posteryzacji. Jest to możliwe dzięki detekcji ponad miliarda kolorów i cztery razy większej rozpiętości tonalnej w stosunku do standardowego, 8-bitowego zapisu. Materiały mogą być rejestrowane na karcie pamięci SD lub zewnętrznym rejestratorze. Proporcje obrazu wynoszą 17:9.

Nagrywanie wewnętrzne w 10-bitowej jakości 4:2:2

Aparat LUMIX GH5S został wyposażony w rewolucyjną funkcję wewnętrznego nagrywania wideo w 10-bitowej jakości C4K/4K 4:2:2. Funkcja ta pozwala na zachowanie znacznie większej ilości szczegółów i informacji. Przykładem widocznych zmian jest odwzorowanie subtelnych detali nieba lub zachodu słońca bez zjawiska pasmowania, które często występuje w jakości 8-bitowej. Wbudowane w aparacie funkcje tworzenia filmów oferują zupełnie nowe możliwości w zakresie niskobudżetowego kręcenia filmów. Możliwe jest też jednoczesne nakrywanie filmów w 10-bitowej jakości 4:2:2 na karcie pamięci SD z jednoczesnym przekazem sygnału na żywo poprzez pełnowymiarowe złącze HDMI* do zewnętrznego monitora lub rejestratora.

* Obraz wideo w 10-bitowej jakości C4K/4K 4:2:2, 60p/50p jest przekazywany tylko na wyjście.

 

 
Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Funkcja V-LogL

Funkcja V-LogL to zapis w znacznie szerszym zakresie dynamicznym niezwykle przydatnym podczas obróbki. W aparacie nie zabrakło również funkcji wyświetlacza LUT, który pomaga w uzyskaniu właściwej ekspozycji i realizacji planów reżysera.

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Tryb HDR

Zastosowanie funkcji HDR ma szczególne znaczenie przy filmowaniu obiektów o badzo dużym kontraście. Korzystając z tej funkcji zwiększamy ilość szczegółów w skrajnie oświetlonych scenach.

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Wiele współczynników proporcji obrazu - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S

Zastosowana w aparacie GH5S matryca oraz oprogramowanie pozwalają na swobodną zmianę proporcji obrazu w zależności od aktualnych potrzeb. Do filmowana możemy użyć jednej z trzech proporcji: 4:3, 17:9, 16:9 a do fotografowania dodatkowo 3:2. Zmiana proporcji obrazu nie ma wpływu na ogniskową zastosowanego obiektywu. Ponadto tryb anamorficzny pozwala na pełne wykorzystanie kąta widzenia optyki w celu uzyskania zamierzonej ekspresji obrazu. W stosunku do aparatu GH5 został poprawiony również efekt "rolling shutter" (o 1.3x w stosunku do GH5) przy dużych szybkościach odczytu podczas filmowania lub używania elektronicznej migawki.

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Efekt slow-motion - nawet 10x wolniejsze tempo nagrywania

Panasonic GH5S jest doskonałym rozwiązaniem dla osób wykorzystujących efekt slow-motion a więc głównie dla osób filmujących sport czy dynamiczne sceny, które w spowolnieniu nabierają nowego światła. Aparat ten pozwala na rejestrację 60 klatek w jakości 4K lub nawet 240 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD - to aż 10x wolniej niż standardowa prędkość nagrywania.

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Gniazdo wejścia/wyjścia kodu czasowego

Dołączony do zestawu kabla do konwersji BNC synchronizuje kod czasowy z zewnętrznym urządzeniem. Ułatwia to nieliniową edycję na osi czasu podczas montowania materiału nagrywanego wieloma aparatami. Wejście LINE jest obsługuje standardowe 3,5-milimetrowe gniazdo mikrofonu. Dzięki temu źródłem dźwięku może być zewnętrzne urządzenie audio. Zapewnia to bardziej wydajną produkcję wideo.

 

 

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Szybki i precyzyjny autofocus z zaawansowaną technologią DFD

Zastosowanie ultra szybkiego procesora Venus Engine 10 sprawia, że aparat doskonale śledzi ostrość przy filmowaniu obiektów w ruchu. Czas ogniskowania jest niezwykle krótki gwarantując ostre ujęcia nawet przy dynamicznych scenach. Szybki AF doskonale sprawdza się również podczas filmowania. Wykorzystując 225 punktów ostrości. Bez problemu radzi sobie też ze zdjęciami seryjnymi, których ilość wynosi 12 kl./s w trybie AFS lub 9 kl./s w trybie AFC. W wyborze punktu / pola ostrości pomaga intuicyjny joystick.

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5S Body Czarny

Lepszy dźwięk oraz łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.2 i Wi-Fi 5 Ghz

Znajdujące się w aparacie gniazdo Jack 3.5 mm umożliwia podłączenie zewnętrznego mikrofonu zapewniają c znaczne polepszenie jakości dźwięku.

 

Aparat umożliwia łatwe przesyłanie i udostępnianie multimediów. Aplikacja Panasonic Image App dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS pozwala na zdalne sterowanie aparatem.

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium