biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Nikon Z7 + 24–70mm f4 + FTZ adapter

Kod produktu: 4960759907066
ID produktu: 5653
Cena: 14 940,00 zł 14940.00
Producent: Nikon
Dostępność: spodziewana dostawa
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Zestaw aparat Nikon Z 7+ 24-70mm

+ adapter FTZ  

 

Ten uniwersalny zestaw zawiera aparat Nikon Z 7 + 24–70mm + adapter FTZ

Ten zestaw z zoomem i adapterem zawiera aparat Nikon Z7, obiektyw o zmiennoogniskowy Nikkor Z 24–70mm f/4 S i adapter FTZ. Pełnoklatkowy, a przy tym kompaktowy obiektyw o zmiennej ogniskowej można zabrać ze sobą wszędzie. Adapter umożliwia fotografowanie aparatem Z firmy Nikon z obiektywami Nikkor z mocowaniem F bez utraty jakości zdjęć.

 Zainspirowany światłem. Mocowanie Z - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Nikon Z7 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób.Duża średnica mocowania. Trwały wyraz Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat Nikon Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła.

 

 

Zainspirowany światłem - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa konstrukcja układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z firmy Nikon w połączeniu z dużą średnicą mocowania pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.Niewiarygodna szczegółowość. Fenomenalna ostrość - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 45,7 mln pikseli w połączeniu z autofokusem z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej rejestruje zdjęcia ostre jak brzytwa.Pokonuj bariery szybkości - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Niezwykły procesor przetwarzania w Nikon Z7 + Nikkor 24-70mm EXPEED 6 zapewnia zdjęcia o niskim poziomie szumów i wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od czułości ISO.

 

 

To spojrzenie. Ta chwila - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Dzięki autofokusowi (AF) z detekcją oka, aparat Nikon Z7 może ustawić ostrość na oku fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy oko zostanie na krótko zasłonięte.

 

Ustawiaj ostrość dowolnie - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

System AF natychmiast wykrywa ruch. Nawet małe lub szybko poruszające się obiekty można śledzić z maksymalną precyzją niezależnie od warunków oświetleniowych. Tryb Precyzyjny AF  w Z7 pozwala doskonale uchwycić nawet najmniejsze detale.W świetle - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Pomiar ekspozycji do –4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem o maksymalnym otworze względnym f/2 lub jaśniejszym.

 

 

Uchwyć ten wyraz twarzy - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Procesor AF z algorytmem inteligentnego wykrywania twarzy utrzymuje ostrość na twarzy nawet kiedy obiekt odwróci się na chwilę.

 

 

Gotowość na każde warunki - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Czułość ISO 64–25600. Jakość zdjęć jest doskonała w całym ultraszerokim zakresie czułości zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów w jakości 4K. Teraz możesz wydobyć bogactwo przejść tonalnych w jasnym słońcu. Przekonaj się, co znaczy niezwykła szczegółowość zdjęć nawet przy bardzo słabym świetle dzięki Nikon Z7.

 

 

Niezwykle stabilny system redukcji drgań - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ 

Wbudowana funkcja pięcioosiowej redukcji drgań (VR) kompensuje drganie aparatu Z7 w pięciu kierunkach. Spójna ostrość zdjęć. Stabilne nagrywanie filmów.Urzekająca akcja - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Nagrywaj pełnoklatkowe filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p aparatem Nikon Z7. Nagrywaj filmy Full HD z szybkością nawet 120p z urzekającymi scenami w zwolnionym tempie i o niezwykłym poziomie szczegółowości. Podczas nagrywania filmów w jakości 4K lub Full HD możesz bez trudu rejestrować nieruchome ujęcia.Wysoka rozdzielczość - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Nadpróbkowanie do jakości 8K umożliwia nagrywanie materiałów w jakości 4K o niezwykłej precyzji i zaskakującym poziomie szczegółów. Szybki procesor w Z7 przetwarzania obrazu EXPEED 6 generuje idealnie czyste zdjęcia wolne od szumów, efektu mory i przekłamań barw.Piękno pod kontrolą - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Jasne obiektywy z mocowaniem Z firmy Nikon są wyposażone w cichy autofokus, a dodatkowo zapewniają efektowne rozmycie tła. Wbudowana funkcja podkreślania krawędzi wspomaga ustawianie ostrości podczas ręcznego przesuwania punktu ostrości przez scenę.Stabilny ruch - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Szybkość autofokusa oraz czułość śledzenia ostrości można ustawić podczas nagrywania filmu. Niezwykły mechanizm autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z firmy Nikon minimalizuje niechciane efekty „oddychania” czy przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

 

 

10-bitowy N-LOG - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Sceny pełne wyrazu. Nagrywaj filmy z niezwykłą 10-bitową głębią koloru, która pozwala utrwalić czterokrotnie więcej informacji niż format 8-bitowy, zapewniając maksymalną jakość zdjęć do montażu i obróbki koloru. Włącz funkcję Asystent przeglądania w  Nikon Z7 i zobacz efekt prostej kompensacji kolorów na standardowym zdjęciu.

 

 

Dodawanie znaczników czasowych - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Nie trać synchronizacji. Rejestruj znaczniki czasowe w trybie pomijania klatek lub bez pomijania klatek i zapisuj nagranie w formacie gotowym do wyświetlenia przez złącze HDMI z obsługą 10-bitowej głębi koloru. Aparat Z7 obsługuje otwarty protokół Atomos, dzięki czemu można synchronizować momenty rozpoczęcia i zatrzymania nagrywania filmu HDMI z poziomu zewnętrznego rejestratora lub aparatu.

 

 

Aktywna funkcja D-Lighting - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Wyrównanie światła. Wbudowana aktywna funkcja D-Lighting wyrównuje obszary prześwietlone i zacienione w scenach o wysokim kontraście. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku filmów, które muszą być gotowe od razu po zakończeniu zdjęć.

 

 

Solidne wykonanie - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Soczewki asferyczne oraz powłoki ochronne eliminują flary i odblaski, a przy tym zapobiegają ograniczaniu widoczności przez zanieczyszczenia. Ta technologia zapewnia niezwykłą widoczność w nocy i wyraźny obraz w jasnym świetle.

 

 

Ostry obraz - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Duży wizjer elektroniczny w technologii OLED w Nikon Z7 zapewnia wyraźny obraz z naturalnym odwzorowaniem barw i płynne śledzenie ruchu. Gwarantuje to ostry, stabilny obraz oraz wygodne kadrowanie, nawet podczas szybkiego panoramowania lub przybliżenia obrazu, aby sprawdzić ostrość.

 

 

Wszechstronność - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ

Elektroniczny wizjer wyświetla zdjęcia w postaci, w jakiej zostaną zapisane przy aktualnych ustawieniach. Można też wybrać podgląd rzeczywistego obrazu, podobnie jak w przypadku obserwacji przez wizjer optyczny. Aparat Z7 umożliwia nałożenie najważniejszych informacji zdjęciowych, które ułatwią uzyskanie kompozycji w dowolnym widoku.

 

 

Obiektyw Nikkor Z 24-70mm f/4 S

Kompaktowy obiektyw o zmiennej ogniskowej Nikkor Z 24-70mm f/4 S tworzy prawdziwie pełnoklatkowe zdjęcia. Pozwala uchwycić każdy niezwykły szczegół podczas rejestrowania zdjęć i filmów aparatem Z firmy Nikon. Na całej powierzchni kadru.
Ten obiektyw o zmiennej ogniskowej ze stałym otworem przysłony f/4 i zakresem ogniskowych 24–70 mm jest tak wszechstronny, że sprawdza się w praktycznie każdej sytuacji. Bez względu na to, czy chodzi o sceny ze słabym oświetleniem czy o dynamiczną akcję, dzięki temu obiektywowi wszystkie zdjęcia i filmy zyskują więcej szczegółów, głębi i kolorów.
Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,3 m w całym zakresie ogniskowych daje pełną kontrolę nad kadrem — zarówno z bliska, jak i w nieskończoności.
Stały otwór przysłony f/4 zapewnia doskonałe wyniki przy słabym oświetleniu i spójne ustalanie ekspozycji w całym zakresie ogniskowych. To pozwala uzyskać maksymalną jakość obrazu bez konieczności ustawiania wysokiej czułości ISO.

 

Adapter do mocowania FTZ

Umożliwia wykorzystanie całego potencjału obiektywów z mocowaniem F podczas rejestrowania zdjęć lub filmów aparatem Z firmy Nikon. Nie występuje utrata jakości obrazu. Ponadto obiektywy NIKKOR bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość.
Setki obiektywów z mocowaniem F zyskują możliwość fotografowania z automatyczną ekspozycją. Obiektywy z mocowaniem F wyposażone we wbudowany silnik autofokusa zachowują pełne działanie autofokusa.
Aparat Nikon Z7 nie tylko współpracuje z mechanizmem redukcji drgań obiektywu z mocowaniem F, lecz go usprawnia. Podczas używania obiektywu z mocowaniem F i mechanizmem redukcji drgań dostępna w obiektywie funkcja wykrywania ruchu w poziomie i pionie jest uzupełniana dostępną w aparacie funkcją wykrywania przechylenia. Natomiast podczas używania obiektywu z mocowaniem F bez mechanizmu redukcji drgań ruch w poziomie i pionie oraz przechylenie są korygowane przez aparat.
Płynność dotyczy nie tylko działania. Adapter do mocowania F jest wykończony w skórzanej tonacji, aby zachować jednolitość wyglądu obiektywu z mocowaniem F i adaptera. Jak również aparatu Z firmy Nikon.

 

 

Najważniejsze informacje - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ:

 • matryca 45.7 Mpxi
 • procesor EXPEED 6 
 • czułość ISO 64–25600
 • tryb zdjęć seryjnych z prędkością 9 kl./s
 • 493 pola AF (90% pokrycie kadru) 
 • fotografowanie i nagrywanie filmów w 4K
 • łączność Wi-Fi

Zawartość zestawu - Nikon Z7 + 24-70mm f4 + FTZ:

 • aparat Nikon Z7
 • adapter FTZ 
 • obiektyw Nikkor 24–70mm f/4 S
 • pasek
 • zasilacz sieciowy 
 • akumulator jonowo-litowy
 • ładowarka
 • kabel USB 

 

Parametry

Gwarancja: 24 miesiace
Liczba efektywnych pikseli [mln]: 46,89
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: pełnoklatkowa (24x36 mm)
Zoom optyczny: w zależności od obiektywu
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: w zależności od obiektywu
Jasność obiektywu [f/]: w zależności od obiektywu
Zakres ustawiania ostrości [cm]: w zależności od obiektywu
Makro [cm]: w zależności od obiektywu
Stabilizacja: Tak
Średnica obiektywu [mm]: w zależności od obiektywu
Czas otwarcia migawki [s]: od 1/8000 do 30 s w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, czas B, ustawienie T, X200
Pomiar światła: matrycowy, centralnie ważony, punktowy, chroniący jasne obszary przed prześwietleniem
Rozmiar LCD [cale]: 3,2
Typ LCD: dotykowy TFT
Rozdzielczość LCD [piksele]: 2100 tys
Wizjer: z matrycą TFT o przekątnej 1,27 cm (0,5''), rozdzielczość ok. 3 690 000 pkt. (Quad VGA) w technologii OLED
Autofokus: hybrydowy autofokus z detekcją fazową (autofokus z detekcją kontrastu ze wspomaganiem AF); 493 pola
Manualfokus MF: Tak
Czułość ISO: 64-25600
Balans bieli: automatyczny (3 rodzaje), automatyczny dla naturalnego oświetlenia, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (7 rodzajów), lampa błyskowa, wybór temperatury barwowej (od 2500 do 10 000 K), pomiar manualny (można zapisać maks.
Lampa błyskowa: złącze "gorącej stopki"
Samowyzwalacz: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; od 1 do 9 ekspozycji przy interwałach 0,5, 1, 2 lub 3 s
Zdjęcia seryjne: maksymalnie 9 kl./s
Filmowanie: 3830 x 2160 px (4K), z szybkością 29.97, 24.00 lub 23.98 kl./s
Dźwięk: wbudowany mikrofon stereo, możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu, funkcja regulowania czułości
Format zapisu danych: Zdjęcia: NEF, JPG, TIFF; Filmy: MOV, MP4
Menu w języku polskim: Tak
Pamięć: karta XQD
Złącza: USB typ C, HDMI typ C, minijack 3,5 mm, możliwość użycia z przewodem MC-DC2 i innymi akcesoriami
Bezprzewodowa praca zdalna: Tak
Waga [g]: ok.675 g z akumulatorem oraz kartą pamięci, bez pokrywki bagnetu korpusu, około 585 g (sam korpus aparatu)
Wymiary [mm] - szerokość: 134
Wymiary [mm] - wysokość: 67,5
Wymiary [mm] - głębokość: 100,5
Model akumulatora: EN-EL15b
Karty_pamięci 6080, 10013, 5148, 5147, 5154, 8728,
Zasilacze 6338, 2178
Torby,_plecaki,_walizki 4417, 1021, 1723, 1040, 1024
Statywy_i_akcesoria 5964, 4170, 5172, 8501, 5961, 3785
Obiektywy_do_bezlusterkowców 9989, 5905, 7198, 9367
Obiektywy_do_lustrzanek 9236, 9235, 273, 209, 526
Lampy_błyskowe_studyjne 8732, 7759, 7287, 5005, 4979
Lampy_błyskowe 2939, 1146, 1520, 58, 1717, 7077, 2236
Filtry,_pokrywki 6117, 6134, 4507, 6560, 6573
Audio 1793, 4911, 6698, 2047, 465
Akcesoria_drobne 9019, 8802, 2243, 1778, 1777, 8059
Odmiany 10522,5652,5644,5653,9144,14675

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium