biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Hasselblad

 

Bezlusterkowce Hasselblad – wygoda na pierwszym miejscu

Wraz z niewątpliwą jakością, wszystkie aparaty cyfrowe powinny być wygodny w obsłudze. Bezlusterkowce Hasselblad bez problemu sprostają Twoim wymaganiom. Wyposażone są w specjalny ekran dotykowy, dzięki któremu szybko i sprawnie jesteśmy w stanie dokonać szybkiego podglądu i wprowadzić ewentualne korekty. Warto także wspomnieć o sposobie komunikacji. Bezlusterkowce Hasselblad są wyposażone w WiFi oraz Bluetooth poprzez Hasselblad Phocus Mobile. Dzięki możliwości bezprzewodowemu połączeniu jesteśmy w stanie edytować nasze materiały nie tylko w studiu czy mieszkaniu, ale także w samym terenie. Jeszcze bardziej przyspiesza to naszą pracę.

 

 

 

Filtry
Producent Dostępność Wysyłka w
Wysyłka w
Cena
Cena
  • od
    do

 

 

Aparaty Hasselblad – design dopracowany do perfekcji

Funkcjonalność charakteryzuje wszystkie bezlusterkowce w naszej ofercie. Nie da się jednak ukryć, że design także ma bardzo duże znaczenie. Aparaty Hasselblad zaprojektowane są w taki sposób, aby przyciągały wzrok i wyróżniały się w tłumie. Widać tutaj zarówno nawiązania do klasyki, jak i przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, ułatwiające wychwytywanie najlepszych ujęć. Na obudowie znajdziemy tylko niezbędne przyciski, a bardziej zaawansowane funkcje dostępne są na dotykowym wyświetlaczu. Wszystkie aparaty Hasselblad charakteryzują się także wagą ograniczoną do minimum.

Bezlusterkowce Hasselblad – precyzja i głębia kolorów

Bardzo ważnym aspektem każdego aparatu jest możliwość odwzorowania jak najbliższych barw w stosunku do naturalnych warunków. Bezlusterkowce Hasselblad bez wątpienia mogą pochwalić się takimi możliwościami. Wszystko dzięki 50-calowej matrycy CMOS. Oprócz niesamowitej głębi barw, charakteryzuje się ona także wskaźnikami dynamiki na bardzo wysokim poziomie. Bezlusterkowce Hasselblad dają opcję wyboru odpowiedniego formatu. Poza JPEG jesteśmy w stanie wykonywać zdjęcia w formacie RAW, który zdecydowanie lepiej nadaje się do późniejszej obróbki.

Aparaty Hasselblad – interfejs z prawdziwego zdarzenia

Poza odpowiednią jakością obrazu, aparaty Hasselblad umożliwiają niemal natychmiastowy podgląd naszego zdjęcia. Wszystko dzięki dotykowemu ekranowi, który pozwala nam na zdecydowanie dokładniejszą ocenę jakości fotografii. Dotyczy to nawet słonecznej pogody dzięki wykorzystaniu technologii w wizjerze EVF. Aparaty Hasselblad obsługuje się zdecydowanie szybciej. Pomagają w tym intuicyjny interfejs i szybsze uruchamianie, ale także krótszy czas odsłaniania migawki oraz możliwość podglądu na żywo w 60kl./s.

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium