biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Bezlusterkowce Leica

 

Bezlusterkowce Leica – wszystko w zasięgu ręki

Przy zakupie sprzętu z najwyższej półki chcemy dostać urządzenie, które odpowie na wszystkie nasze potencjalne potrzeby. Bezlusterkowce Leica z całą pewnością są w stanie to zrobić. Przede wszystkim świetnie sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Zazwyczaj aparaty cyfrowe służą przede wszystkim do wykonywania zdjęć, niejako odpuszczając trochę nagrywanie filmów w najwyższej jakości. Tutaj jest zupełnie inaczej. Bezlusterkowce Leica doskonale nadają się nie tylko dla fotografów, ale także miłośników tworzenia contentu video. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na nieograniczony czas nagrywania do momentu, w którym skończy się pamięć lub wyładuje się bateria. Oczywiście znajdziemy również najwyższej jakości standardy, jeżeli chodzi o kompresję, a także automatyczną funkcję Follow Focus, bardzo docenianą przez specjalistów.

 

 

 

Filtry
Producent
Producent
Dostępność Cena
Cena
  • od
    do

 

 

Aparaty Leica – pełna integracja

Z perspektywy każdego fotografa bardzo ważnym aspektem jest szybkość i płynność całego procesu. Nie chodzi przecież tylko i wyłącznie o zrobienie jakościowego zdjęcia – w tym bezlusterkowce radzą sobie rzecz jasna znakomicie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, w jaki sposób aparaty Leica łączą się z urządzeniami zewnętrznymi. Przede wszystkim w coraz większej liczbie modelów mamy dostęp do oprogramowania Capture One 21. Pozwala ono na sterowanie urządzeniem z perspektywy komputera, co w wielu przypadkach jest zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem. Aparaty Leica wyróżniają się również wzorową współpracą z oprogramowaniami Adobe. Mamy możliwość korzystania zarówno z Photoshop Lightroom, jak i plan fotograficzny Creative Cloud. W ten sposób jesteśmy w stanie wykorzystać nasz sprzęt w stu procentach.

Leica – aparaty dla najbardziej wymagających

Stabilizacja obrazu ma ogromne znaczenie, jeżeli chcemy uchwycić perfekcyjne ujęcie. Na tym aspekcie bardzo mocno skupiają się rozwiązania, które dostarcza Leica. Aparaty dysponują uniwersalną matrycą, która pasuje do każdego obiektywu. Bez wątpienia bardzo duże znaczenie ma wysoka czułość – wskaźnik ISO może sięgać nawet do 100 tysięcy. Dużym zainteresowaniem cieszy się funkcja Multi-Shot, dzięki której serię ośmiu zdjęć automatycznie składa w jeden plik o jakości 96 megapikseli. Warto zwrócić też uwagę na funkcjonalność, która także wyróżnia sprzęt Leica. Aparaty wykonane są z metalu. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wykorzystaniu właściwych materiałów są one odporne na pył i kurz, a nawet wilgotne warunki.

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium